Prijava

Имаш идеју која прати неког пропалог неуротичног глумца у позоришту, буџет не већи од 10-15 милиона претпостављам, направиш ремек дело и узмеш Оскара.

Имаш грандиозну причу о Јапану, солидан сценарио, буџет од претпостављам неколико десетина милиона и више људима остане у сећању сабрина тинејџ вештица.

И онда сам ја квазиинтелектуалац, о јебем ти.

<3 E, bre, nema titlova za Trejnspoting dvojku, bas mi se gleda, a mrzi me na inglisu sa onim njihovim akcentom da pratim.

http://www.imdb.com/title/tt0100928/?ref_=wl_li_tt Ovo sam cekirao sledece.

Enter the void ne smem da gledam, Gaspar Noe, nije da bih zeleo da umre, ali teski su mi filmovi njegovi, gledao sam I stand alone, opak film, ali tesko za stomak u pm.

Пуштамо Ентер тхе воид за наредно гледање, не знам о чему се ради, али ако реме каже да је говно вероватно је филмчина у питању. Реме настави са препорукама молим.

nemoj bombas taj film ima neku low frekfenciju u pozadini koja tera ljude da bace peglu, namerno covek stavio u film

A, ne to je irreversible, zeznuh se.

Клинт ♥

Имаш идеју која прати неког пропалог неуротичног глумца у позоришту, буџет не већи од 10-15 милиона претпостављам, направиш ремек дело и узмеш Оскара.

Која је милијарду пута прежвакана, да ли то био балет и позориште, да ли цртани с певачицом која постаје глумица, да ли о сценаристи у креативној кризи или у још милијарду и једној варијанти која је до сада угледала светло дана.

Снимљен је маестрално досадно, чак и сцене у којима он бесни су неуверљиве и бедно одрађене, а отворени завршетак је један од најглупљих икада. Буквално за људе као Бомби.

Апофис

Ентер д воид је празан као курац (и не, не у смислу име му тако каже), него је покшај шока, мало неуверљиве глуме, мало клише мисли, мало источњачке филозофије, мало овога, мало онога, и све то смућкано у једно големо говно које се завшрава ПОТЕНЦИЈАЛНИ КВАРИША смрћу и гро планом курчине унутар пичке и дечијим плакањем, мош мислити, тако суптилно прогурана реинкарнација/поновно рођење и слична срања КРАЈ КВАРИШЕ. Било је смешно колико је глупо, а једва сам издржао да не угасим филм једно педесет пута до тог тренутка, јер оно дављење од три сата заиста треба преживети.

Reme, koji su ti najgori filmovi u 21 veku?

Eto, tu mi je proradio alarm da ne treba da gledam. Taj i onaj 2046 od nekog istocnjackog rezisera sam skinuo, ali ne da mi se, a odavno mi stoji na kompu.

Мислим, јебени Томи Визо би укапирао колико је ово ретардирано. Али јбг, Ное је јебени "уметник".
https://youtu.be/EXl80LovToU

Evo eng titl
http://titlovi.com/titlovi/t2-trainspotting-256240/

Meni ok, nista posebno, stvarno nije bilo potrebe za nastavkom

Не знам Бомби. Зато што памтим углавном само масивне флопове, а не "лош је филм". Иако је Интерстелар за неку јебену петицу, шестицу, а Birdman за шестицу оба сматрам тоталним срањима, јер јебига, једноставно покушали су много, а само су продали патетику или квазиинтелект у случају Бирдмана.

Али ето, Enter the Void је најгори филм који сам гледао можда и иначе. Мислим, визуелно је он леп, лепо је снимљен, али толика превара од филма, ужас. Можда најретардираније бачених три сата у животу. А бацао сам их на свакаква говна.

Baci neku listu 10-20 najgorih filmova za tebe u 21 veku ako moze

I see what you mean. Inace, ne volim da napusavam filmove, jer koji sam ja faktor, boli Skorcezea kurac za mene, ali generalno mislim da se bas olenjio i da je prava steta za nas u odnosu na ono sto je pre snimao.

Najgori film koji sam ja gledao je The Avengers. A gledao sam ga pijan. Pa vi vidite. I jednom sam u specificnom stanju gledao neki film, gde je prijatni Lijam Nison glumio nekog skotskog macevaoca ili tako nesto u hulakopkama, to je bilo previse za mene, vise sam patio nego posle Srpskog film, koji sam eventualno i poceo da gotivim, ali ga nikada ne bih gledao ponovo.

EDIT> ne u suknji je bio, ali je imao neke carape kao one sfrljane hulahopke sa jacpija.

Meni Silence baš povratak u najbolji period Skorsezea. Ne znam, možda i najbolji film prošle godine zajedno sa Hell or High Water. Prepun je svega, samo mu je naracija vizuelna. Bukvalno je film Skorsezeov testament ako mene pitaš.

Bombi, ne mogu.

Jedva čekam Irishmana i nadam se da će s njim završiti karijeru. Inače, PTA radi ponovo sa DDLom, izlazi film krajem godine.

Palac gore za Hell or high water.

Ja bih samo voleo kad bi neko nasao onoga sto je na temi pre tipa 6 meseci preporucio reventanta da mu uhakujem kompjuter i telefon j tablet i tv i multimediju u kolima i svugde samo reventant da pici mesec dana. Prso sam bio od dosade kad sam gledao a bolestan sam covek-ne mogu da prekinem film i ne mogu da se uspavam dok ne odgledam

Jedan od najgorih filmova ikada. Najgori=najdosadniji. Cak i onaj sto je u jednoj sobi svo vreme je zanimljiviji a nije nesto narocito zanimljiv.

Aj dajte neku noviju filmcinu da gledan veceras al da raskiva film, slobodno moze i neki koji su svi gledali jer ja nisam gledao nista. Slobodno moze i neke picke dobre, smrkanje, kola, oruzje, lova itd nisam uopste gadljiv na te stvari

Nije nov, brate, ali u okviru toga sto ti trazis, filmcina na sve strane, ima svega za svakoga, http://www.imdb.com/title/tt0103759/, ja sam se bas bio odusevio. Ima i nastavak nezvanicni, Herzog je snimio, a izjavio da nikada nije gledao ovaj prvi film, i kune se u to, sto je bas onako zanimljivost.