Prijava

Aahahahahahha, ne seri? Je l' ima dobar snimak?

EDIT: Naso. Jebem ti ala ce jebeno biti da se podesi prevod ako nema bas za ovo izdanje koje ja skidam. Malopre podesavao za Downfall. Usro sam se dok sam nalickao. :D

de na nađe torent?
može pvt, pls

sledeci je onda insepsn, posto imam osecaj da nisi gledao

A ako budeš gledao Interstelar Boksere, nemoj previše da očekuješ pa ti možda ispadne dobar film. Ja se istripovao i spremio da gledam filmčinu i jebiga.

E, al' muzika je stvarno dobra.

Ljudi je l' valja The Imitation Game? Razmišljam se da gledam...

dzoni ako si gledao gajbi plus sad nema ni solidan snimak pola filma je tako sjebano i jbg :SS

Meni Imitation Game prosečan, ništa posebno. Baš sam očekivao više. Birdman i Whiplash filmovi godine, za moj ukus

Štae fora sa Guardians of the galaxy? Što ima tako dobru ocenu na IMDb-u?

zato što je lud film 100%. Da ga gledam kući smorio bih se, ali odgledah u kinu i cepali smo se od smeha. Ide rakun i puca mitraljezom jebiga

inspešn je extra film ko nije gledo

dzoni ako si gledao gajbi plus sad nema ni solidan snimak pola filma je tako sjebano i jbg :SS

Ma ok je bio DVD Scr neki, skinuo sam ga, na flešku pa u TV, koji je to dodatno malo ispeglao, ali nije mi film nešto. Mada dosta ljudi ga hvali. Gledala Ela samnom i njoj je isto kao i meni. Kao dvoiposatno čekanje da se nešto bitno desi.

Glavni Insepšn je vrh film, mada Leonardo je u istoj godini snimio Šater Ajland, koji mu je neprejebiv.

Što kaže Peaks, Imitation Game je prosečan. Može da se gleda. Nije sranje. Ali nije ni neki film baš. Malo i poenta na kraju čini film da bude sranjo. Onako drama/biografija osrednjeg kvaliteta. Tačno to.

Скините програм POPCORN TIME
Јебено добар програм за филмове!!!!!!

Daj ba Krle, ne glumi da si odrastao time što govoriš da ti se ne sviđa Guardians of the galaxy. Reci lud film, neće niko reći da si klinjo. Ovako, baš tvoje godište ludi za filmom, pričala mi jedna mala.
Evo i meni koji sam stariji od tebe je lud film, za ubiti vrijeme sa ekipom ili ribom.
Pozzz

Glavni Insepšn je vrh film, mada Leonardo je u istoj godini snimio Šater Ajland, koji mu je neprejebiv.

Oba obožavam, ali mi je Inception možda najomiljeniji, pa mi je stoga jači malo i od Shutter Islanda, ali je ono filmčina i po jebena, vrhunski psihološki triler.

Da, oba filma su vrh stvarno. Meni doduše kao što rekoh Šater je bolji, ali nema greške kod oba.

zato što je lud film 100%. Da ga gledam kući smorio bih se, ali odgledah u kinu i cepali smo se od smeha. Ide rakun i puca mitraljezom jebiga

Ovo predobro sumira sve Marvelove filmove. Trebalo bi ubaciti tamo kao legitimnu kritiku.

Meni Imitation Game prosečan, ništa posebno. Baš sam očekivao više. Birdman i Whiplash filmovi godine, za moj ukus

Ok, hvala. Mnogo su mi ga svi nahvalili, mada, opet, svi su mi bili nahvalili i onu Ameliju Pulen.