Prijava

što se šater ajlenda, hm...film je dobar, ali od kluba boraca i mašiniste, nekako je sve to predvidljivo meščini...s druge strane insepšn, sasvim nova ideja čini mi se...valjda

trenutno gledam prvu sezonu šerloka, nako nije lošoš, sviđa mi se envajrment

Jeste, imaš tu pravo. Nije neviđeno nešto, al atmosfera mi od samog starta dobra. Insepšn je isto odličan svakako. Istripovan, a nije onako nepovezano istripovan, nego jasno istripovan. Sad ni ja nisam potpuno siguran šta rekoh, al mi se čini da razumeš šta htedoh reći :)

Bolji je Šater od Mašiniste.

Ima tih nekih filmova koje sam gledao u skorije vreme.
Prestiž mi je npr bolji od Gone girl za 2 klase, a Gona girl jebe realno.
Šater je bolji od Inspešna
Intersteler onako, ok film, gledao sam ga Dž.

Makaronac
Bolji je Šater od Mašiniste.

Mnogo.

Dobro pazi Prestiž je rađen po odličnoj knjizi. Stvarno je teško bilo da zajebe nešto.

JERI ZNA NEKO?

Ne znam da li je komedija, ali trebalo bi. Navodno 6-7 ljudi beze iz konc logora i sad se prate njihove putesestvije. Fora je u tome sto su svi razlicitih nacionalnosti i niko nikog ne razume, ali oni se ceo film trude, svako lupa na svom jeziku i uz malo gestikulacije oni se ipak sporazumeju ponekad. Rece mi lik koji mi je pricao o filmu i ime, ali ja zaboravih, a on mi ne odg. na Fejsu vec dva dana i nikako da ga sretnem. Mislim da je ime filma neka ruska rec ili tako nesto, ime mozda, otkud znam...

P.S. - Nije The Way Back.

Ja sam izgleda jedan od retkih kojem Insepsn nije nista posebno. Nemam pojma valjda sam previse ocekivao, kad sam ga odgledao bas mi je prosek bio. S druge strane svi ostali pomenuti jebu.

E sad cu ja da bacim komentar
Nisam gledao ni Brdmana ni Viplesa al planiram, mada Gone Girl moze komotno da udje u taj kadar vrhunskih filmova 2014 godine.

Imitejsn Gejm je izvadila glumacka postava, jer film koji ima Kiru Najtli, Kumerbaca, Mark Stronga ne moze biti uzasan nikako, a prica koja vise manje drzi paznju je doprinijela tome da je to jedan prosjecan film, zabavan, sa ocajnim krajem 7/10

sater ajlend i insepsn su remek djela, sa tim sto je sater ajlend shvacen na tri nacina
vrhunski film kao sto i jeste, los film jer je previse zakomplikovan a neko ne zeli toliko jako da se koncentrise i prati radnji jer realno nekad bude i smor, i na nacin na koji su oni hipster 15 godisnjaci culi psiholoski film, tezak za shvatit , ajmo bre vrhunski film jebe keve, ali realno ako se ukapira cijeli film zajedno sa motivima kise,vatre,iluzije i jave film je bogovski uradjen, 9.5/10

insepsn je povukao drugu temu sa sobom, i samim tim ostavio daleko veci utisak od sater ajlenda, film koji je remek djelo samo zbog detalja i krajnosti u koju je otisao kao i smjenjivanja dinamicnosti toka radnje u savrsenom sklopu, al kao i kod satera on je neshvacen jer nekog boli kurac da se bakce sa takvim filmovima pa kaze a nije nesto, prekomplikovan, toliko su htjeli i nabacali pa nista nije uspjelo, i ovo govorim iz licnog iskustva jer sam morao disciplinske da dijelim povodom toga hehe
10/10

sto se tice gone girl, drzi paznju, fini preokreti, ben aflece pusi kurac, emili i ti ces moj, 8/10 zbog onog psihopate od zene koja je izvukla film i svojim napisanim karakterom, i svojom genijalnom glumom

brdman mi se ne svidja nesto kao ideja, nzm ocu li gledat to, ali viplas sigurno hocu

guardians of d galaksi je najbolji animirani film u zadnjih 10 godina, ludacki kontrast gej frozenu, zabava,komedija,i sten li koji vata picke u svom filmu, 8.5/10

poyyyyyy

Bolji je Šater od Mašiniste.

Jeste, Mašinista te nekako umori, ali je film odličan...nešto kao bukvar, koji će u svakom sledećem filmu koiji gledaš stvoriti sumnju da se u glavnom glumcu krije šizofreničar, ili tako neke munje.

Scena iz Gardijansa kad rakun trazi oko onog lika me usrala nacisto. Smejao sam se kao bolestan, vracao scenu 5 puta. :-D

http://www.imdb.com/title/tt0086425/

Sećam se ovog filma kad sam ga davno gledao - ostavio je na mene dobar utisak. Onako, pomalo vudialenovska komedija i fantastični Džek Nikolson, koji je za ulogu u ovom filmu uzeo Oskara, ako se ne varam.

EDIT: Won 5 Oscars. Another 32 wins & 10 nominations

guardians of d galaksi je najbolji animirani film u zadnjih 10 godina, ludacki kontrast gej frozenu, zabava,komedija,i sten li koji vata picke u svom filmu, 8.5/10

Je l' to ima dobar torent, nisam još gledala, a komp mi se raspada sa prostorom, pa ne bih da se mučim da brišem gomna, ako je slika sranje.

Šater je nešto neprevaziđeno. Umetnost.
Gledajte ga pažljivo i videćete da su to dva filma smeštena u jedan. Dve različite priče sa dva različita kraja. Jedna da je lud i da je sve to umišljao a jedna da je normalan i da su ga oni tamo sjebali. I jedno i drugo se totalno uklapaju u svaki deo filma. Mož i dvaput da se gleda opušteno...

Jeste, Mašinista te nekako umori, ali je film odličan

Jebote to je to. Stvarno. Kao da sam kopao ceo dan na suncu, kad se završio film. Taj osećaj. Al jeste stvarno dobar.

Fala, Papete, puno! U ponedeljak ću da vidim.

Šater je nešto neprevaziđeno. Umetnost.

Ajd i ovo da utefterim. Ovde ima dva komada, 2004 i 2008, koji od ta dva?
A, ne, vidim sad da je Šater ajlend lolo, zajeb'o sam se nešto.

Gledaj ga pažljivo i skontaćeš da ti biraš na koji će se način odvijati film. Zavisi da l si optimista il pesimista. Lolo

Auuu, sviđa mi se ta ideja, to mi možda i dođe kao dobar test, da vidim da li sam zaista optimista. lolo

Elem, ljudi, je l' možete da mi preporučite neki film, avanturistički ili istorijski, sa plemenima iz Južne amerike, nešto kao The Mission, taj mi je Kurator predložio, baš mi se svideo bio. I onda imam tri filma zabeležena za sledeću nedelju da gledam i super.