Prijava

sinđeliću imaš pevete od pre par dana

Nije mi izbacivalo ono govno nista mater mu jebem. Sad ce linak!

Koji film je sa Frenkijevog avatara?

fajte klube

http://www.imdb.com/title/tt0106364/

odlican je bas u fazonu one batman serije 90ih

Ja bih se zakleo da si to pitao jedno pedes puta. Ili je to bio neko drugi.

lozi nas krle pickica treba mu poslati pezosa na gajbu

Pezos ce te isutirati pesnicama u glavu, valjaces se u supstvenoj lokvi krvi i moliti za 94.decko.

Lolo
Donekle si u pravu, Dilane. Pitao sam jednom koi je to glumac.
Gledao sam FajtKlab, ali nešto sam utripovo dae to iz nekog drugog filma.

Pezos mie već pretio da će mi doći kad budem blejao na kalemegdanu s ortacima, i da će me urnisati pred njima...lololololololo

Rece mi brat kurator da In Order Of Disappearance nema vise na torrentima, bar ne neki dobar u sta sam se i sam uverio, sve poskidali. Uploud-ovacu ja danas u toku dana pa koga interesuje neka trazi link u pvt.

Gledao sam ja program al' ne znam još šta ću sve da odgledam.

Sen Lorana propustiti, mogli su i neki bolji film da nađu za otvaranje festivala; Birdmana obavezno pogledati, predobar je, kamera najupečatljiviji detalj filma, savršeno odrađen posao

Ај погледај, па баци још неки.

Videću ovih dana, ali otprilike znam da ću Relatos Salvajes (vidim da si ga stavio i ti) i Force Majeure sigurno da gledam, neke od ovih domaćih takođe.

Wetlands izbegnite, izuzetno glup film.

EDIT: Jedna preporuka, u KC-u se još par dana daje So Zemlje Vima Vendersa, nek pogleda ko može, ne verujem da će skoro izaći neki torent, a dobar je dokumentarac.

u kurac vas ljubim što ste me podsetili na pušer trilogiju, gledao sam samo prvi u delovima baš davno, film jebe!
srpski krajmlord ojebao hahaha kad je pričao recept za tulumbe oplakah!
drugi deo je jako depresivan i pomalo dosadan. nije loš uopšte, al malo me udavio.
saće vidimo kakav je treći.

treci je najljuci ubedljivo

Odgledo Whiplash. Ne znam, meni je precenjen. Jedino je Simons ojebo sa ulogom profesora. Ovaj mali što glumi bubnjara, iritantan, smarač. {spoiler ahead} Neam pojma možda da nisam odgledo trejler ne bih znao šta će biti, ovako mi nekako izlizana priča nekog talenta koji na kraju uspe.

Možeš li da mi objasniš u kom smislu precenjen? Nemoj mi samo reći da ocenu sa imdba uzimaš ko najrelevantniji faktor