Prijava

bohore, jebote. pa ne govori to pred ljudima :)

Јеботе направише овај дебилни постер за Покераше као да је за Ђавољег адвоката, јебене деведесете лолол

А иначе ми је један од омиљених и највише пута одгледаних филмова, појма немам зашто али мислим да сам га гледао преко 20 пута, када год бих га ухватио негде, и увек као дете Нову годину чекам сцену када се попиша по Малковичу.

Gone girl i interstiler najprecenjeniji filmovi 2014te.

stelar da, gan grl nikako

Ne znam, očekivao sam bolji zaplet..tj rasplet. No dobro, možda je to džast mi.

kapiram, jebiga i ja sam usamljen u svom negotivljenju interstelara.
sve sve, al kako su ljudi prešli preko onog vonabi dip šit sranja u crnoj rupi i eureka momenta nikad mi neće biti jasno

Meni se baš nije svideo Interstelar. Izuzetno nepotrebnih 2 ipo sata.

Bgate, ko vam je kriv kad ne znate kvantnu mehaniku i za De Brolja mislite da je half Liona. :(

Rekoh ja pre nekoliko dana, Interstelar je odličan film, samo da mu nije onih sat i po uvoda. Ali opet, nije to najgrđe sranje ove godine, najgrđe sranje ove godine (a verovatno i decenije) je Gravity sa Sandrom Bulok. Nije sveukupno najgrđe sranje jer ima i gorih, ali ubedljivo najgrđe sranje u poređenju sa marketingom koji je u njega uložen. Taj film ne bi spasilo ni da je Sandra ceo film gola, a da umesto nje glumi Skarlet Johansen.

Bgate, ko vam je kriv kad ne znate kvantnu mehaniku i za De Brolja mislite da je half Liona. :(

http://media.giphy.com/media/eka6qC0NF0K7C/giphy.gif

Šta je Lion, a šta je half?

samo da mu nije onih sat i po uvoda.

Do dva :)

E, od Gravitija sam odustao još onomad, sad ću verovatno i od Interstelara, a projektor imam kutji, gledo bih SPEKTAKL neki SF!

E, a mislim se, kakvo li će gomno da ispadne Star Wars 7 :(

Jeste gravity teski kurac od filma.

Za Interstellar mi je do jaja uvod. A ne znas ni koja je godina, koje vreme, da li si u buducnosti i koliko. Jedina mana za Interstellar mi je kada im on bane i oni mu kazu: ,,Ti si najbolji, ajde sa nama..."

Gone Girl mi je fenomenalan film, iako je na kraju tezak klise - SPOJLER - navatala ga je na bebu.

Gledao sam pre neko vece Nighcrawler. Kida film. Dzilenhal je toliko jeziv u filmu da je to nemoralno! Jedina mana mi je sto je policija imala nikakvu ulogu...

Gravity je zaista tesko sranje. Kao da je poenta filma na kraju kada ona izadje iz vode i kaze: ,,Ah, gravitacija...", kao onaj lik za Probavitu jos onda na reklami...
Gravitacija - posle dugotrajnog svemira, idukurac...

Guardians of the Galaxy je prosecan film, nista posebno, a ocenjen na netu kao da je ne znam ni ja sta.

Taken 3 opet prosecan film, a s obzirom na prethodne tejkene i predvidiv, verovatno je zato i ocajno ocenjen...

Guardians sam juče pustio deci da gledaju šareno dok ja spavam. Otišle su da se igraju posle pola sata.

da gledaju šareno

Ahahahah, taj rad, mnogo sarenila u filmu... Ali, jebiga, tako valjda americku omladniu drze prikovanu za ekran...