Prijava

Odgledah American Hustle, meni super film. Bejl mi postaje sve gotivnija lobanja, a Kuper je smešan do bola. Adams je zaslužila nominaciju, a Lorensova me tako ispizdela da sam zid gađao papučom (dobro, nije baš papuča, u stvari više klompa).
Ima elemente Oušn 11, 12, 13, ali srećom ne previše.
Preporuka.

Dakle zna li neko ime i le li ko gledao to?

Ne.

Д рум трансфер блама и јадан... Ау, ко све овде коментарише филмове.

E, nisam pratio, što, je li dobra trešina, čru romans, šta?

oblakmatori

Pričala mi ortakinja juče za neki film, pa me interesuje ime istog, ukoliko neko zna. U suštini, radnja se valjda vrti oko ribe koja ima rak i zbog toga nema decu i drugog lika koji ima rak pluća. Nešto se smuvaju, kriju jedno od drugog da su bolesni, ona odapne prva. Ima i neka jelka u bolničkoj sobi kako mi reče... Dakle zna li neko ime i le li ko gledao to?

Oblakmatori, mislim da je ovaj.
http://www.imdb.com/title/tt2582846/
Nisam gledao, ali znam da je u njemu takva radnja:

d rum je remek delo.
a kaunte kako ti se to govno svidelo ja ne znam.
ništa novo nisu smislili, zaplet i rasplet kliše do bola, gluma je kul, mada mi se čini da je bejl radio preko kurca.
ova serija ima 1000 puta bolje te prevara zajebancije
http://www.imdb.com/title/tt0379632/?ref_=nv_sr_5

Fokus i nije toliko na prevari, mene u stvari smaraju ta neka petljanja, pa kao neki planovi, pa posle flešbekovi, pa kao majnd-tvistovi neki preterani. Ovde ima i nekih drugih elemenata i to mi je ok. Malo duže traje film nego što je neophodno, rekao bih jedino.

Каунте, филм који је толико лош да је обрнуо круг и почео да изазива одушевљење. Не цене сви људи такве бисере, али ко воли, кочи се од смеха.

Д рум трансфер блама и јадан... Ау, ко све овде коментарише филмове.

hahahahha
brate
koliko prelosa gluma da je ovo predrkano

i onjo kad se dobacuju loptom iz af i tu sm se davio koliko jadno

Cinema Sins je do jaja kanal. Mnogo su dobrih filmova popišali onako ljuto.

вриједи, само не може нигдје да се скине добар превод

To samo ako ti Valdemar odgleda.

Hahahah jel zajebavaš, Sinđo?