Prijava

bolje gledaj opet interstellar

Looool, Zero. Tootsie sam sinoć odgledao, pošto mi odavno stoji na hardu. Ova dva sam davno gledao, ali sam se podsetio malo listajući folder "Filmovi". Džejms L. Bruks je izvukao najbolje iz Džeka sa ova dva filma. Nekako mi Džek mnogo gotivan kad glumi šarmantne likove, iako se proslavio glumeći ljude sa one strane razuma.

A što Bušido kaže, Rot je izuzetan glumac, nešto između Lajama Nisona i Gerija Oldmena, posebno kad je kameleonstvo akcenta u pitanju. Zapostavljen glumac mnogo.

dajte neke koji strahovito utiču na raspoloženje, da ti na pola filma nije dobro od emitovanog pesimizma i dobijaš poriv za sečenjem vena skalperom.

Kakav je Bornov identitet film? Jel zanimljiv?

dajte neke koji strahovito utiču na raspoloženje, da ti na pola filma nije dobro od emitovanog pesimizma i dobijaš poriv za sečenjem vena skalperom.

Neke od takvih sam preporučio na prethodnoj stranici...

не знам ти ја то, напиши опет

Posebno ovaj drugi odgovara tvom opisu, baš je onako mračan film...

I ovaj prvi je dobra hrana za skinheade i patriote, posebno one koji poslije 1-2 godine čizme zamijene Audijem ;-)

bule pa dosta vise sa ta 4 filma jebem mu zeca...verujem da su svi odgledali te filmove.ja sam bas trazio da skinem 9th Company jedino taj nisam gledao ali ne mogu da nadjem film i odgovarajuci prevod./ako ti imas [posalji mi linkove

labokv, imaš PVT ;-)

Pa đe je hvala, ubila te žaga!?

heyyy izvini nisam ni znao da si mi poslao.sve vreme mi pise da imam 0 poruka..nesto se pokvarilo..hvala za linkove..jel dobar taj film????

Nije dobar, zato si i dobio link džabe.

gledacu ga 5 min pa cu da procenim

Spremi maramice i pelene.

Evo jednog novog filma za promenu, deluje interesantno (nisam ga gledao):

http://www.imdb.com/title/tt3877674/?ref_=nm_flmg_act_2

Bullete, vidi Hannibala brkajlije!!!!