Prijava

a jos je zajebanije kad pokusavas da razmisljas dal sad bese dole ili gore treba.

E pa to, razmišljam i onda ne mogu da čujem kako treba

Brate, znaš koji su akordi, šta ti više treba. Slušaj pesmu i ponavljaj u nedogled segment po segment dok ne uđe pod prste. Ako treba, skini neki softver, preporučujem REAPER, u njemu označiš prvih osam taktova pesme recimo, staviš loop i sviraš preko dok ne naučiš. Onda selektuješ drugih osam taktova, staviš na loop itd.

Evo nešto što sam radio malopre, pa rekoh da okačim, da čujem kritike. Znam da je prekratko, ovo je još radna verzija... https://www.youtube.com/watch?v=3P7GrJS72QM&feature=youtu.be

Ovo što kaže Kuplung... Reaper jebe, oba ova klipa sam snimao u Reaper-u, sa Guitar Rig 5 i XLN Addictive Drums 2 VST-ima. Bez ikakve dodatne produkcije i peglanja, otkucani bubnjevi i snimljena gitara preko.

фино, из неког чудног разлога ме подсјећа на шона лејна у блуз моду, не знам ни сам зашто :) одличан ти је овај ефекат који се чује у позадини, јебем ли га не знам како се зове, баш даје осјећај еха у пећини

Ajde, bre, Čakare, mojne glumiš Konsekrejšn, nego daj nekog konteksta, rifova, akorada, melodija jebem ti trunje, STOP AMBIJENTALCIMA!!! xD

pozdrav za titanijuma koji je upoznat s delom šona lejna <3

и мени је драго кад видим да неко зна за генија, свако добро теби и твојима

Рађарде, чаролијо, ко бога те молим, узми гитару и сними Ђигола како треба, онај снимак са вокаруа је очајан, а мелодија и аранжман толико јебу да бих слушао само то васцели дан, а верујем да нисам једини. Велики поздрав

едит: кад кажем ''како треба'' мислим на 'вако неки ниво продукције. https://www.youtube.com/watch?v=TRlI3bpwgaQ
мсм не знам колко је изводиво и којом опремом располажеш, ал оно са вокаруа стварно јебе превише, чак сам мето у фон и слушам док возим бајс. Још један поздрав!

ово бјеше џимијев кавер?

Рађарде, чаролијо, ко бога те молим, узми гитару и сними Ђигола како треба, онај снимак са вокаруа је очајан, а мелодија и аранжман толико јебу да бих слушао само то васцели дан, а верујем да нисам једини. Велики поздрав

+2015

Meni je zvono na telefonu Radjardov "Nic tu nic eu''

дајте тај ђиголо радјардов, то сам неким чудом испустио из вида, тј. слуха

захваљујем врло

ово је опрало, иначе. придружујем се жељама за фул про рикординг миксинг мастеринг

Ajde, bre, Čakare, mojne glumiš Konsekrejšn, nego daj nekog konteksta, rifova, akorada, melodija jebem ti trunje, STOP AMBIJENTALCIMA!!! xD

Biće Radjarde, samo da skontam lepo, ovaj deo pred kraj Laskoa, kad krenu bubnjevi baš bi trebalo da krene neki žešći stoner, sa rifovima i sve, ali nisam imao inspiracije. Imam projekat sačuvan pa kad dovršim, okačiću.

Glupa ti je ova pjesma mnogo... htio sam da ti dam dislajk ali me muka da pravim nalog na youtube.

Rađ jeri umeš da vrtiš gitaru oko sebe onak uz pomoć centripetalne sile?