Prijava

хомосексуализам је болест.

Bolest boli, uništava organizam, od nje se kraće živi, a od ovoga ne. Moglo bi se isto tako reći: desničarenje je bolest. Šovinizam je bolest. Mržnja je bolest. Aj sad ti kaži: ma nije...

Ih brate. A sizofrenija?Nije da sam je kad imao al mislim da ne boli.

може бити душевна болест. а свакако је аномалија, поремећај у најмању руку. то је буквално андинајабл.

болест неболест, ,,нормално", ненормално, потпуно је свеједно. хомосекс. 21. века је мода доконих нерадника и слепаца који су се ту пронашли, па их сексуална оријентација суштински дефинише, дакле, мода потпомогнута друштвеним охрабривањима и пристанком. разуме се говорим о већини. исти ти, да клима није тако наметљиво, сугестивно лгбт, не би никада ни били педери, а уверен сам да би били барем подједнако срећни и у традиционалној породици, вези итд.

то је буквално андинајабл.

Samo zato što je relativno rijetka pojava kod ljudske vrste i što se još rijeđe sreće u prirodi kod ostalih životinja (ali se ipak sreće)?

Znaš šta, monogamija (i monoandrija) i prezir prema incestoidnim vezama su karakteristika ljudskog društva koja nije pretjerano zastupljena kod drugih životinja (naročito onih nižih koje djeluju instinktivno... tako reći "prirodno")... je li to znači da sad treba da se jebemo sa sestrama? Ili možda se ženimo sa po 5-6 žena? Ili da jedna žena ima više muževa?

Ne... Ili bolje reći, ne obavezno.
Heteroseksualna bračna zajednica koja broji samo 2 partnera je prihvaćena u našem društvu kao jedini oblik braka zbog moralnih vrijednosti i uslova života našeg društva. Isto tako je u arapskom svijetu dozvoljeno sklapanje braka od strane jednog muškarca sa više žena jer je u periodu kada je ta norma islamskog prava nastala bilo mnogo ratova u kojima su mahom stradali muškarci pa je bilo daleko više žena nego muškaraca a kako one ne bi ostale same i tako im bilo uskraćeno pravo na potomstvo (jer jelte vanbračna trudnoća je tad u najmanju ruku izazivala moralne ako ne pravne sankcije) dozvoljeno je da jedan muškarac ima više žena... šteta što nijesu poznavali institut privremene norme koja bi se ukinula kada odnos ponovo bude približno 50/50.

E isto tako, prezir (i mržnja) prema homoseksualnim vezama je čisto produkt moralnih vrijednosti i stavova jednog društva.
Sigurno da homoseksualnost sama po sebi ne doprinosi naročito produženju vrste ali niti nam je potrebno da se namnožavamo više, niti nam je broj ugrožen pa da razmišljamo o tome. Sad kad bi krenuli sa kolonijalizacijom drugih nebeskih tijela sigurno da bi mogli da razmišljamo o povećanju našeg broja ali trenutno to čak i nije poželjno.

Uostalom, definicija zdravlja je da je zdravlje stanje potpunog fizičkog, duševnog i socijalnog blagostanja a po toj definiciji homoseksualac koji ne pati od neke klasifikovane bolesti može se smatrati nezdravim samo po osnovu nedostatka socijalnog blagostanja izazvanog stigmatizacijom od strane strejt populacije..

Braćo ne znam da li ste znali ali mislim da ću vam pomoći.
Fetusu u majčinom stomaku se u trećem mesecu određuje sexualno opredelenje nema tu oćeš nećeš. Jebeš se u dupe jeri si se rodio sa tim. Ne bukvalno sa kurcom u dupetu da se rodiš nego ono, nadam se da kapirate.

рецимо, има ту код мене један кафић где долазе тако неке рибе шатро лезбејке. оно пола њих сисало до јуче страсно курчеве по крају. оне су буквално постале ,,лезбејке" из досаде и као то је еџи, кул, шмекерски. што жене у типа перуу не постају масовно лезбејке? па јер имају паметнија посла. јер их друштво не бомбардује мотивима из лезбијског живота, јер културне норме не фаворизују такво понашање. нађе се вероватно по који буч, по која тру лезбејка и ћао. или рецимо отишо мој другар у бразил сад летос са својом неком екипом, а оно све делије момци, кршни, домаћини, и као блејали са неким рибама а једна од њих као лезбејка. кад видиш хаха, после 10 дана она се заљубила у овог једног јој куку, све лезбејке ником поникоше. тако да то је све ложење. а проблем настаје кад та пропагандица крене да делује на све више људи, деце нормално, и онда јбг. рецимо ја сам брда пута дркао курац са другарима оно клиначки блејимо и дркамо на неки порнић на тву. прелепи тренуци, фор лајф. ја могу да се кладим да ће клинци кренути за коју годину, деценију да сисају једни другима у таквим ситуацијама само јер то је охрабривано. е па јебига мене не одговара да живим у тако већ неозбиљном друштву, не зато што је до погубно по тело или шта ја знам него зато што је то непотребна дегенерација, непотребна зајебанција. буквално идиотизам, негирање и бога и еволуције и свих тих као принципа на које се ложимо и за које тврдимо да нас дефинишу. непотребно. и због тога сам пре за закон који омогућава гејевима да усвајају децу и буду срећни него за пропагандицу. ал јбг ајд, велики је свет ок је да и негде постоје мега друштвено либералне оазе.

негирање и бога и еволуције

Ođe sam batalio da čitam.
Jebeni pingvini su jako skloni homoseksualizmu batice.

па шта ако има 3 пингвина која су као ,,хомосексуалци" јел ти мислиш да је то суштина једне животињске врсте? да се не размножава? па то је царе појам еволуције. да се продужи врста је типа основни циљ до којег је јелте живот/еволуција довела. они су буквално шкарт своје врсте у грубом животињском свету. потпуно непотребни.

Eto vidiš Davide, ti produženje vrste posmatraš samo kroz čin ostavljanja potomstva. A šta je sa obezbjeđenjem uslova da uopšte dođe do toga?

Recimo sjutra neki homoseksualac može da uvede neke napredne inovacije u tehnike vještačke oplodnje i tako da doprinese produženju vrste daleko više nego ja i ti kad bi sjutra pojebali po 200 žena i imali sa svakom od njih po petoro đece.
Homoseksualac može da bude produktivan član društva, da bude političar koji će unaprijediti životni standard i tako olakšati prosječnoj porodici izdržavanje djece pa bi vjerovatno parovi imali češće po 3+ đece nego što je to danas jer obično se sad zaustavljamo na jednom djetetu zbog loše finansijske situacije.
Može da otkrije lijek za neku tešku smrtonosnu bolest. Evo npr. šta da sjutra neki homos otkrije lijek za sidu. Ko je više doprinio produženju ljudske vrste, on ili neko čiji se doprinos po tom pitanju svodi na primanje socijale i davanje petoro đece da jedu paštetu za ručak.

Je li takav čoek škart svoje vrste?

Tako je! jedini dobar gej pingvin je mrtav gej pingvin!!!!!

лоло давиде па може и педер да направи дете, а може и лезбијка да затрудни, шта ош да кажеш тиме циљ је размножавање?
Уосталом, добар део њих усваја децу која ће се даље размножавати, ако је то већ суштина живота. Децу коју нико не би усвојио и која би врло вероватно или завршила на улици или цркла.

ne znam dal ste znali ali armadiljo je jedina zivotinjska vrsta u kojoj nema homogejpedera
čru stori

ma ja ne mogu vjerovati da neko postaje gej iz dosade ili pomodarstva..koliko god se trudili, gejevi nece da budu kul.Sav taj njihov stil nema sanse da uspe kao nesto sto ce mnogo ljudi da misli da je kul..a ti ljudi koji se opredele za homoseksualizam a nemaju takve porive nego kao to rade iz dosade, ja mislim da tu nije u pitanju dosada nego cista mentalna zaostalost i oni su mnogo gori od pedera

Ja sad zamisljam 2 grizlija u ljubavnom zanosu.

EDIT bez fora o bosancima.

Braćo ne znam da li ste znali ali mislim da ću vam pomoći.
Fetusu u majčinom stomaku se u trećem mesecu određuje sexualno opredelenje nema tu oćeš nećeš. Jebeš se u dupe jeri si se rodio sa tim. Ne bukvalno sa kurcom u dupetu da se rodiš nego ono, nadam se da kapirate.

mislim da kakite malo, stvarno mi ne ide u glavu da ljudi, postaju gej pod uticajima tripoovanjima i tako to. mozda se neko istripuje pa misli da je bi ali ako pričamo o pederima pederima nije to baš tako.
ko će da ga prima iz dosade aman

Braćo ne znam da li ste znali ali mislim da ću vam pomoći.
Fetusu u majčinom stomaku se u trećem mesecu određuje sexualno opredelenje nema tu oćeš nećeš. Jebeš se u dupe jeri si se rodio sa tim. Ne bukvalno sa kurcom u dupetu da se rodiš nego ono, nadam se da kapirate.

Eto vidiš Davide, ti produženje vrste posmatraš samo kroz čin ostavljanja potomstva. A šta je sa obezbjeđenjem uslova da uopšte dođe do toga?

Recimo sjutra neki homoseksualac može da uvede neke napredne inovacije u tehnike vještačke oplodnje i tako da doprinese produženju vrste daleko više nego ja i ti kad bi sjutra pojebali po 200 žena i imali sa svakom od njih po petoro đece.
Homoseksualac može da bude produktivan član društva, da bude političar koji će unaprijediti životni standard i tako olakšati prosječnoj porodici izdržavanje djece pa bi vjerovatno parovi imali češće po 3+ đece nego što je to danas jer obično se sad zaustavljamo na jednom djetetu zbog loše finansijske situacije.
Može da otkrije lijek za neku tešku smrtonosnu bolest. Evo npr. šta da sjutra neki homos otkrije lijek za sidu. Ko je više doprinio produženju ljudske vrste, on ili neko čiji se doprinos po tom pitanju svodi na primanje socijale i davanje petoro đece da jedu paštetu za ručak.

Je li takav čoek škart svoje vrste?

они су буквално шкарт своје врсте у грубом животињском свету.

лоло давиде па може и педер да направи дете, а може и лезбијка да затрудни, шта ош да кажеш тиме циљ је размножавање?

они су буквално шкарт своје врсте у грубом животињском свету.

ви наводите некакве пингвине пријатељи. ја сам само раскринкао тај аргумент и позивање на примере у ћивотињском свету и указао на непостојаност тих поенти и невалидност паралела са овим нашим светом.