Prijava

Cigani jednostavno nisu nauceni da drze do higijene,isto kao i njihovi rodjaci indijci.

imas u irskoj plave, bele ljude, bez ikakve konekcije sa indijom koji se ponasaju kao cigani.
zovu ih knackers ili traveller community, ili gypsies ponekad.
imaju slican stil zivota / kulturu, a to je da kroz istoriju nisu bili zemljoradnici nego nomadi sto idu od jednog mesta do drugo i tu sto sviraju, izvode cirkus, kradu, seru itd.

stvari koje rade nomadi jer ih boli kurac da cuvaju neki obraz za ljude van njihove grupe, ili da vode racuna o okolini ili da se ne obrukaju / ne pokvare nesto, posto cim zasere neko nesto previse sednu u kociju i nema ih vise.

ukratko, cigani. to je razlog.

pa brate sevaste ti si isto ekstrem. svaki put dajem primer bratovljeve dece, ima ih troje, svi u potpuno istim uslovima odrasli, potpuno isto vaspitani bez ikakvih favorita povlastica i izuzetaka, a 3 su totalno drugačije osobe, do te mere da je jedno pakosno i povučeno, drugo druželjubivo i energično, treće ekstremno povučeno ali duša, bubreg bi ti dao. da genetika ne igra veliku ulogu oni bi bili iste osobe.

znas kako brt, ako su svi odrasli u identicnim uslovima ko pilici ispod sijalice i ponasaju se radikalno drugacije, proveri dal su sva bratovljeva

nema dva ista prsta, kamoli čoveka... koji je tebi kurac jebeno

ejdusssss

Cigani jednostavno nisu nauceni da drze do higijene,isto kao i njihovi rodjaci indijci.

Tacno, nisu nauceni i proci ce jos mnogo vremena pre nego sto se nauce, ali poenta je da je u principu to moguce uciniti. Covek se u 99% slucajeva moze nauciti i dovesti u red, samo je pitanje dal postoji volja da se vreme i resursi potrose na to.

au brate dobar odgovor stvarno, ti i kelt se toliko pravite pametni ovde na forumu a čim vam odgovori neko iz zbilje a da ne deli vaše mišljenje argument vam se pretvori u ABC supicu

koj kurac hezno, sta sam ti ja reko lose?

sprdam se malo, bre

nemam odgovor brate, pretpostavljam da je istina negde izmedju genetike i drustvenog uticaja, s tim da naginjem ka tome da je drustveni uticaj jaci faktor

da se nadovezem o tri klinca, osim sto su neki geni drugaciji, ne treba izostaviti ni to da uslovi, iako prividno isti, ne mora da znaci da jesu. jer roditelji jednostavno ne mogu apsolutno da ponove proces sa tri klinca. a i da idemo u sitna crevca to najstarije je bilo bebac dok je bilo samo, dok je trece vec bilo okruzeno sa dva starija klinca, tako da mu se kao bebi sigurno manje paznje poklanjalo, ili je ta paznja svakako na drugom nivou od onog prvog. sitnice, mozda, ali na jednu bebu ko zna da li i kakav uticaj mogu da imaju. plus jos milion tako sitnih faktora.
tako da tu pricu o identicnim uslovima i odgajanju cak i u istoj porodici odbacujem.

osim kod cigana jebiga, oni su stvarno svi govna i totalno nepotrebna grupa ljudi na planeti koja nicemu ne doprinosi, osim muzici eto.

i ne samo to, cak i da pretpostavimo da su imali isti tip vaspitanja i obrazovanja, njihova licna iskustva u zivotu se mogu razlikovati, ljudi su kompleksne masine, ne negiram u potpunosti uticaj biologije, ali mislim da ima mnogo primera koji potvrdjuju kako drustveni uslovi mogu da nadjacaju sve ostale

vec dati primer o dve koreje, prosecni severni korejac lize supak autoritetu jer mu je od ranog detinjstva ispiran mozak, prosecni juzni korejac drka na hentai i bogati se od prodaje televizora jer zivi u sistemu u kojem se to forsira

da je istorijska slucajnost htela da se ovaj severni korejac rodi na jugu, a ovaj sa juga na severu, situacija bi bila obrnuta

to ne znaci da geni ne igraju nikakvu ulogu, racionalno je pretpostaviti da postoje znacajne individualne razlike izmedju severnih korejaca u pogledu njihove emotivnosti, snage karaktera itd

Joj sto mrzim onu pesmu Dynimite od sugave grupe BTS stro igledaju ko lutke.Jedva cekam da prodje korona pa da K pop prestane da se forsira.

I to je najveci hit na svetu 2020. jebem ti godinu.

Korejci premekane glavice.

ma nabijem vas na kurac obojicu ja

ja sam nervozan čovek xd

izvinite, ispitna nedelja

duvaj kurac bre hezno u picku materinu, kulturno se ponasam, nista lose ne kazem, neko drugi te isprca, sve u diskusiji i ti odma kao dobar odgovor haha kurac palac, nabijem vas

poserem ti se na ispitnu nedelju, ispopadaj sve boli me kurac.
mislim retko normalan lik ovde ono budala.

da, ovo šta kaže, nekad i male sitnice znače u formiranju ličnosti... Sećam se da sam imao 4 godine kad mi je stric došao iz Bg, tamo radio valjda i kaže da je slučajno video kako Džajić puši Tozovcu na parkingu, tog trenutka sam znao da sam grobar