Prijava

Naleteh negde da će verovatno Belladonna pevati na ovogodišnjem festivalu i jako se obradovah. Nemam ništa protiv Busha, ali odrastao sam uz Among the living i State of euphoria i nikako da ih prerastem (do kurda). Ako neko voli Anthrax nek' kaže šta pametno... i, vidimo se u Bulgariji.

Anthrax je keva. To najpametnije što od mene možeš čuti. :)

Tesko pitanje,jer me vokal kod thrash bendova nikad nije preterano interesovao.Mada,ako moram da odgovorim,ipak bi to bio Beladona,jer kako MNFRD rece,ipak se odrastalo uz albume na kojima je on pevao.

Ali moje misljenje je da je onaj lik sto je pevao prvi album najbolji pevac Anthraxa ikad.kako je samo izvristao Death from Above...Sjajan je bio,ali mrzi me da guglam kako se zvao.

Ма, певач са 1. албума!!! А Беладона је у Софији личио на бакуту онако сам мали и спарушен, али кад је отпевао Хеавен анд Хелл у част преминулом ДИО-у, било је да се смрзнеш... На жалост, ја то само на ДВД-ју видео, јер смо закаснили на почетак.

Ali moje misljenje je da je onaj lik sto je pevao prvi album najbolji pevac Anthraxa ikad.kako je samo izvristao Death from Above...Sjajan je bio,ali mrzi me da guglam kako se zvao.

To je Nil Turbin.

Po meni, Buš je nenadjebivi bariton, ali Beladona ima glas za metal i zna lepo da zavrišti.