
То је френд који се појављује ни од куда и на питања ,,Шта радиш?;Где си?;Како ти је кева?" одговара колико је синоћ попио.
(Седам сати ујутру не знам где терам, али мислим да се крећем ка школи. Размишљам о кецу из хемије, али моје мисли су насилно прекинуте од стране поменутог френда)
-Где си брате, шта радиш?
-Ал' сам се убио синоћ. Пази стижемо ја и Вуле око 9 у Звезду. Тамо прво убијемо по један дупли вињак, а онда једно 5-6-7-8 пива. Е онда наилази Миланче и доноси пљоску са невиђеном ракијом. После смо убили још једно 5-6-7-8 пива и онда.... и онда... не сећам се шта је било. ( Гледа ме са кезом и очекује моје дивљење његовом пијанству)
-Екстра. Него шта мислиш хоће ли ова роспија да ми поправи кеца?
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Nažalost, toga sve više ima.+
extra, istina ziva, +