Најједноставнији, најбржи и у исто време најгенијалнији начин решавања ултра незгодних проблема. Наравно, за овакве подухвате способни су само посебно надарени појединци са вишком зена и црне магије.
- Инспекторе Калахан, како сте знали да треба пресећи светло зелену жицу, а не плаву, црвену, црну, белу, ружичасту, гримизну или шарену и спасити две хиљаде ђака од сигурне смрти? Сигурно сте већ били у доста сличних ситуација?
- Никад раније. Све је било на осећај. Журим!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
- 178 на квадрат?
- 31684!
- Како си то израчунао за 2 секунде у глави?
- Знао сам да је између 10 и 100 хиљада. Остало све на осећај.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Ne znam za ostale ali ja stavljam ovo u omiljene..++
Semjuel ima osećaj za filing! +
dobra ++