
Opušteno. Mahinalno odraditi nešto, bez obzira na posledice. Simbiozom i poklapanjem svih kockica u glavi jednostavno odreagovati u skladu sa svojim razmišljanjima. Odnosno, bez razmišljanja.
Ivan Ivanović: Brate, je l' si pričao malo sa Končitom?
Sergej Ćetković: Čuj, jadan, a đeću s bradatu ženetinu govoriti?
Ivan Ivanović: A da li je tačno da je on/a hteo/la da ti uvali kurčinu u bekstejdžu kad su se kamere ugasile?
Sergej Ćetković: Pa, htela, znaš? Ali sam je, onako elegantno, spuca' među rogove, umalo me ne diskvalifikovaše!
Ivan Ivanović: Isti ti kurac, ionako si puk'o k'o lajsna u finalu.
. . .
- Je l' položi više taj predmet, vučeš ga od prve godine?
- Brateu, krenem ti ja da prepisujem. Puškice u rukav, sve u fulu.
- I?
- I posle pola sata primetim da moš da prepišem glat. Izvadim ceo arsenal na klupu, onako elegantno, kad osetih neki dah za vratom.
- I?
- I zabrana izlaska šes' meseci.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
ЧЕГИ КОБЈАСНИТЕЉ ++
IDEMO KOBJASHNJAVANJE
elegantna defkica
lolo
Pazi dao sam plus, ali Sergej Ćetković je veći pederko od Končite
Pazi dao sam plus, ali Sergej Ćetković je veći pederko od Končite
Hipersenzitivnost i te munje, a?
Htedoh da se izreklamiram i nisam mogao da se setim naziva defke :)
skroz fino
Elegantno hehehehe +
+
ma zna se, +