
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
bravo, neka najbolji pobedi+
Direktor prvi, ti prva pratilja lol
ovo mora proći dalje +
Posrnuli mačor hehe
+
Bravo devojko!+
Zamisli kad je cak dosao paninaro sa duplog da ti cestita.
celu noć neću zaspati
napeto osluškujući da se začuje
NINU NINU NINU
Auuuu, rukavica od kafe, dišo tebra;) +
takmičenja nas stalno spajaju
a što žreb spoji
ždrebad da ne razdvoje ;)
jugosloven, nisam sig na koji paninarov nalog misliš nisam u toku
e dišo dišo dal je to sudbina il ko zna šta li je
neka viša sila, nevidljiva
hehehehe
:+D, svidela mi se na prvo čitanje, mada bi možda prva pomoć bila "povlačenje ručne"...al' da ne serendam, odlična je i doktorskaB.
Hahah, nisam se tolko upuštala u ramišljanje, glavni utisak doktoraB mi je bio da mu 90% krateža ima seksualnu konotaciju, pa reko da probam nešto na taj fazon :D