Кладионица

  1. Добитак ти је нешто мање од 6500. Добар си.

  2. Ja se nisam kladio, a da jesam, omašio bih.

  3. Lav može mnogo da te sjebe, a može i kvalitetnu paru da ti donese. Peki, u oba oka te ljubim, kako si sračunao? :) Uvek imam cimku sa tim sistemima da će da me pokradu one rospije koje rade u kladionici.

  4. Па ти си играо систем 4 од 6, и имаш 5 погођених, дакле од тих пет израчунаш све могуће комбинације, а има их 5 тачно. Сабереш квоте и помножиш са уплатом по комбинацији, и то је то. :) Ако ниси разумео могу и детаљније да објасним ако те интересује. :))

  5. ја срачунам тако што искликћем сличне квоте на моцартовом сајту и ставим систем 4 од 5 и улог по комбинацији 40 динара што значи 200 и имаш начи око 6500 :)

  6. 6200 bi trebalo da bude, ako sam dobro izračunao. Svaka čast... ja sam isto nešto pratio njega, al nisam 'vako dobro odigrao :)

  7. Zar se ne množe pogođene kvote, pa se pomnože sa uplatom i sve to podeli sa brojem kombinacija?

  8. tor&ma
    Zar se ne množe pogođene kvote, pa se pomnože sa uplatom i sve to podeli sa brojem kombinacija?

    Ма јок, рачуна се свака комбинација погођена пута уплата по комбинацији. И онда ако имаш више комбинација погођених, сабирају добици за сваку.

  9. Hvala Peki, sve sam bio ubeđen da je ovako kako sam napisao.

  10. дајте линк до тог лава, хоћу ја сутра да га испоштујем.
    размишљам се шта да ставим сутра на тикет, квота 2-2.5 ми треба. или да гађам само лепо к'о човек двојку на дортмунд, или да се јебавам са реалима, звездама, портоима на 1.2 квоти.

  11. Evo ga tiket.
    https://www.millenniumbet.net/TiketView.aspx?Tiket=J93Tc30Uv8xs%2fcgt9DlZ1yTGfRU4oJhJ
    Sva sreća pa ga Barsa primi u poslednjim sekundama, inače bih se iznajebav'o majki onim ziljavim žabarima. Krivo mi samo što sam lepo ubo ove Slovene, ali jebaga.
    E da, ko god da je ostavio link od tog Lava, svaka mu čast. Lik stvarno dosta dobro pogađa. Sutra će ga i ja ispratim.

  12. Može neko da mi izračuna dobitak na sistemu što sam pikao?
    Pošto i dalje nisam naučio. Nisam glup da naučim, al' sam lenj za 3 glupa.

    Enivej, ako ima nekog dobre volje, tiket kaže sledeće:

    SISTEM 4/6, DOŠLO MI 5/6, UPLATA 50 DINARA.

    Košice X - 3.05 DOŠLO
    Presov 2 - 2.60 DOŠLO
    Žilina X2 1.78 DOŠLO
    Al Nasr 2 2.55 DOŠLO
    Midlozbro X2 1.64 DOŠLO
    Lustenau 1 2.80 PAO

  13. Од сад и ја пратим оног лава :)

  14. Ljudi, ja ga pratim već neko vreme. Ne ulazite sa velikim parama, jer u proseku dva dana loše parove da, a jednom pokida. Moj drugar je danas uzeo 16 soma, ja 6, a u subotu je on pukao oko 2500 a ja nešto manje od 1000. Očekujem da sutra neće da zablista. Možda ima i neki dogovor sa kladionicama, ko zna... Ništa preko 500, moja preporuka.

  15. нећемо да пратимо лавове, пратићемо џанкија, он ионако преписује овде са "демба ба" типова па као испада опак кладионичар, лоло
    сутра ипак звезда, и реал, и порто, и дортмунд иксдва и довиђењца, таман 2 квотица.

  16. Јапанци. Да, да. Пошто падам на сваком тикету, капирам да су утакмице намештене, што значи да морам наћи неку поштену земљу, а то је Јапан. Тамо се убијају кад им воз закасни 2 минута, логично је да неће намештати утакмице, логично.

    Саћу да одиграм на фаворите и узимам паре, нема грешке.

  17. Radmilo ne seri molim te :)

  18. Шта цените вечерас за Малагу-Дортмунд ?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.