Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. Може сат за бајонет?

  2. Verovatno misliš na casio. Daj sliku bajoneta, može ofc baš mi treba jedan

  3. Oces zvucnjake za sat a a a

  4. http://www.materiel.net/live/16206.jpg
    Stari jedno 5-6 godina ne znam ni ja.
    Rade svi kako treba, meni ne trebu vise jer nemam zvucnu karticu za to.

  5. Ma koji hoces bre :)
    Rado bih za pare menjo :D
    Ali sve je okej :)

  6. nzm koje su cene zvučnika sad

  7. Ma kako hoces.
    Ne znam, ovih vise nema u prodaji.
    A mrzi me da slikam i kacim na kupindo.

  8. Koliko retardirana tema lol. jebes mi sve ako je neko nesto prodao

  9. Маестро ♦

    Verovatno misliš na casio. Daj sliku bajoneta, može ofc baš mi treba jedan

    Jebiga, ja se ponadao da će ovo casio da ide na kraj rečenice. Moj te kvasio hnjohnjo i te fore. x'D

  10. Ajde momci zvucnjaci povoljno, dobri, bas bije, idemo.
    2500-3000 iljade aje
    I kamera 700 dinara gigatech, 1.3 mpix, mikrofon, svetlo, sve bre!

    http://www.kupindo.com/Zvucnici/23827249_Altec-Lansing-5-1
    http://www.kupindo.com/Web-kamere/23344955_Gigatech-W-019-web-kamera

  11. Prodajem kuče, muško, prvobirano, dobio ga kao naknadu za parenje (moj pas pario, ne ja, hehe). Stabilnog karaktera, nisu agresivni samo sređivanje ušiju i repa bilo 30evra. Zajebano poreklo, može da služi za izložbe, čuvanje, kurčenje, uterivanje dugova. Rasa je Alabai (srednjeazijski ovčar) a cena 150 ojra bez, a 170e sa rodovnikom. Pošto štenac ima samo 15 dana, nisam hteo da ga maltretiram slikanjem i odvajam od majke. Ako je neko zainteresovan, može da se javi pa da mu na fb pošaljem slike oca jer će i mali biti takav, ako ne i bolji jer je kučka monstruozna.

  12. Znaci ovako. Imam na prodaju

    2 sonija dvojke .Jedan cini mi se neispravan, drugi ispravan.
    Pojacalo (ne znam koje i kakvo, ako nekog zanima, nek kaze pa cu se iscimati da napisem) ispravno.
    Za ovo dvoje cena dogovor (al racunajte vrlo povoljno, ne zelim da zaradim i glumim preprodavca, nego necu da mi stoji bzvz a nekom moze koristiti)

    Kompjutor, konfiguracija je:
    HDD 240 GB
    4 GB RAM
    Procesor AMD Sempron 2800+ , 1,6 Ghz
    Graficka ATI Radeon HD 5400 series

    Znaci ,mator komp, al radi lepo za ono sto moze. A moze za surfing, office i jednostavnije igrice (rokao sam San Andreas, Football manager 2014, Counter Strike itd..)

    U principu, komp ako treba za nekog penzosa ili za neki kafic/radnju. Cena 4000 RSD.

  13. 4GB RAM komp za penzosa?!
    Jes da ja nisam zaludjenik, treba mi za faks, mejl, malo fezbukovanje, al nisam penzos. Moj laptop ima 4, nemoj da me vredjaš :-)

    Kolika cena Sonija koji radi i šta ide od igrica uz njega?

  14. Gazi, koliko imas dzojstika uz te sonijeve?
    Vejve sta ce ti soni ti ucis mrs.

  15. TheWaveRider
    4GB RAM komp za penzosa?!

    PA to sam dokupio i to jedino valja. Inace je zbog procesora i grafike komp za penzose.

    Kolika cena Sonija koji radi i šta ide od igrica uz njega?

    Od igrica ima tamo pun kurac nekih CDova, al ne znam ni sta je ni kako.. Cena nije fiksna..
    E dzojstike nema jbg :/ Pisite u PVT sta vas konkretno interesuje

  16. Да л овај Вејв и даље у сваком посту помиње факс...

    Иначе, Самсунг Галакси С3, рикнуо му екран, колико може да се добије за њега, контам да га неко узме за делове.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.