Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. Čim kupiš stvar njoj pada vrednost, iz prodavnice kad izađeš prs 5min je kupio gubi bar 15, 20% jer ako je ceniš po kupovnoj ceni što ne bih otišao i za iste pare kupio u istoj prodavnici istu novu stvar

  2. ma šta pričaš brate

  3. istinu istinu i ništa osim istine

  4. Prodajem neotpakovane Borbene avione i binder sa časopisima. Prodajem avione od 1-16, izuzev broja 4. Cena 6000 dinara, mada nije fiksna. Kupac nek bude iz Beograda, da bi izbegli moguća oštećenja u transportu, ili može da bude i van Beograda, ako ovde ima posrednika.

  5. Nemoj rasni da čuje da ti fali jedan broj časopisa.

  6. Ahah a jbg nisam zagledao svega mi. Ispao sam klošar sorry

  7. Bulet ako se dobro secam ti si te avione prodavao i pre godinu dana i niko se nije javio?

  8. Bulet ako dobro prognoziram ti ces te avione prodavati i za godinu dana i niko ti se nece javiti?

  9. Aj nemoj ubijati nadu coveku brt mozda mu za leba treba

  10. Leba-treba sasvim solidna rima

  11. šta ima ljudi, prodaje li se šta, kupuje li se?

  12. sta treba?mogu da ti sredim bendzose u apoteci
    edit:mozda i trodone

  13. Jel ima neko da mu trebaju karte za lovefest,sutra pocinje hitno

  14. Prodajes ili poklanjas?

  15. Sada vise nista,prodao

  16. Dakle
    Menjam xperiu Z2, xperiu Z3 i xperiu T za neki kineski tel koji mi Ledeni ili Makaronac predlože

  17. Juce sam skontao da z2 i nije tako vodootporan. Jebace mi kevu ovi u servisu, kolko izadje ekran za njega? Ili je ekran ili flet, samo sliku ne baca, reaguje i tac i slika fotke, i pusta zvuk sve.

  18. Z2 se pokvari ako ga pregasiš traktorom fazon inače ne

  19. To vodoorporan treba uzimati sa rezervom, siguran sam da lepo pise do dubine 1 metar i do pola sata pod vodom fazon. Ne znaci da mozes da lovis korale u Tihom okeanu i kacis slike sabljarki na instagram u isto vreme

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.