Prijava

Glycerol is used in medical and pharmaceutical and personal care preparations, mainly as a means of improving smoothness, providing lubrication and as a humectant.

Глицерин је ту да би ти сапун испадао из руке.

Pa lepo ja kažem. Kada ga ispustiš na pločice, znaš kako lepo pokupi sve dlake....

Не знам, слабо користим сапун, а и кад користим узмем онај течни.

Хоћете изаћи на протесте и шта мислите колико њих ће изаћи код нас? :)
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/179561/15.%20Oktobra%20okupiraj%20ceo%20svet.html

Ja se izvinjavam sto upadam u temu, ali nisam nasla bolje mjesto da napisem sta imam, do teme razno.
naime, javno se izvinjavam za sve minuse sa pocetka moje karijere na vukajliji. za ovo sad, sve su to pluscine.

hahahahhhahahaha bokte

jebote zagrcnuh se od smejanja

Да, сад нешто озбиљно. Зашто у ''измени профил'' не постоји опција промене пола? То је дискриминација према људима транссексуалне склоности и тако. И да ли неко зна зашто сам ја ово рекао? Хмм, боле ме курац. Одо' јести пекмез и семе.

Znate ono kad imate komšinicu preko puta, dovoljno stariju da ne možete da je muvate, a opet uspevate da joj izmamite osmeh uvek, a svejedno nemate muda za konkretnu priču?

Хоћете изаћи на протесте и шта мислите колико њих ће изаћи код нас? :)

Ja sam previše mali da bih igde išao ali moram reći da je to Anonymus potpuno nepotrebno kod nas. To je nastalo u visokorazvijenim državama koje se susreću sa nekim problemima prvog sveta.
Međutim mi smo toliko u govnima da se kod nas protesti održavaju samo
a) kada neki debil sedi na stiroporu
b) kada neki likovi nisu dobili ni jednu platu godinu dana i sada već počinju da umiru od gladi.
Realno, mi smo marva. Ja u svojim godinama i dalje ne mogu ništa da preduzmem ali većina ljudi samo trpe iživljavanja, pošto se ovo stanje u Srbistanu ne može nazvati ni nepravdom, i govore država mora nešto DURADI.
Problemi kod nas su daleko gori nego u državama odakle je to poteklo, a mislim na SAD.
Mnogi ameri protestvuju zbog nekih socijalnih nepravda i tih sranja, koja su uvek bila i uvek će biti. Drugi protestvuju zbog loše ekonomske situacije, što se dešava jer i Amerika mora jednom da padne. Kapiram da druge sile ekonomski prestižu SAD, ali moram da pohvalim kako je Obamina administracija dobro dočekala ekonomsku krizu, tako da su izbegnute stvari koje se kod nas dešavaju, jer je Dinkić sedeo i samo krao milione evra.
Nalazim da su kod nas takvi protesti nepotrebni, jer oni protestuju o nekim stvarima koji nama i nisu toliko važne, nama prvo treba hleb i voda. Za to ne treba neki posebni pokret već samo volja naroda.
Stvarno se ne zezam ali mislim da bi nama bila i dobra i diktatura u stilu Kralja Aleksandra jer bi time bila ukinuta naša korumpirana i troma vlada.

Vlajkane trebalo ti je pola godine da odgovoriš ?

Хоћете изаћи на протесте и шта мислите колико њих ће изаћи код нас?

Ја не могу, немам кинте да допутујем, иначе бих радо.

Не знам где ово да напишем, али Вац молим да ми овај профил банујете вечно, јер не желим више да га користим, хвала .

Ево ако неком' није мрско да потпише ову петицију било би добро. Пожељни и коментари.

Kako indirektno pitati devojku: "Hoces da se karamo?"

Индиректно те питам, хоћеш ли да се карамо?

Ja se izvinjavam sto upadam u temu, ali nisam nasla bolje mjesto da napisem sta imam, do teme razno.
naime, javno se izvinjavam za sve minuse sa pocetka moje karijere na vukajliji. za ovo sad, sve su to pluscine.

LOL jbt, jel moguce ovo :D

Kako indirektno pitati devojku: "Hoces da se karamo?"

Reci ortaku da joj kaže da si je pit'o. To ti je indirektno.