Romantične komedije

  1. Ево да допринесем и ја теми.
    No strings attached, starring Ashton Kutcher with Natalie Portman http://www.imdb.com/title/tt1411238/

  2. Не волем. Ал' има једна добра, гледах је пре 100 година, са Хитом Леџером, не знам како се зове.

    http://vukajlija.com/forum/teme/33314-romanticne-komedije?strana=1#post_1582959
    Ако по Леџеру памтиш тај филм... :(

  3. Лоло јебига не знам како се зову остали. Главна риба ми је више симпа од Ларисе, ал' добре су обе.

  4. Мени је најбоља она комедија кад лик нешто на почетку филма слаже девојку. Али баш нешто безвезе је слагао. И онда крене да се упетљава у лажи само да би то сакрио и током филма све прави горе и горе, али и поред тога је све некако смешно, пошто је неки смешан глумац. На крају настане такав пичвајз и све се распетља и она га остави. Онда он упадне у депресију, али на крају нека фрка-трка и помире се. Је л' гледао неко тај филм?

  5. Писао бих јој поезију
    http://www.perfectpeople.net/photo-picture-image-media/Larisa-Oleynik-250x307-18kb-media-5-media-0165.jpg
    Ко да је Дајен Лејн правила.

  6. Ево специјално за Џи Ема, реална бајка:
    http://www.imdb.com/title/tt0256380/
    :))

  7. YouCantHandleTheTruћ

    Мени је најбоља она комедија кад лик нешто на почетку филма слаже девојку. Али баш нешто безвезе је слагао. И онда крене да се упетљава у лажи само да би то сакрио и током филма све прави горе и горе, али и поред тога је све некако смешно, пошто је неки смешан глумац. На крају настане такав пичвајз и све се распетља и она га остави. Онда он упадне у депресију, али на крају нека фрка-трка и помире се. Је л' гледао неко тај филм?

    Јао, мислим да знам на који мислиш. Је л' онда кад га остави, она оде код неког женскароша који само жели да је придода међу своје рецке и смува се с њим и замало да спава с њим? Ако јесте, онда знам који је, гледао сам га. Али не могу да се сетим како се зове...

  8. Као да је уопште битно, али рећи ћу своје мишљење. Да не испадне да сам само дошао да зајебавам. Гледао сам доста ових филмова кад сам био клинац, сад су ми срање. Укратко.

  9. А јеси ли сигуран да је то тај на који мислиш? У овом њена најбоља пријатељица, која одавно мерка њега, покушава да га преотме док ње нема, али он није свестан да она то планира, него мисли да стварно хоће да му помогне да преброди кризу и смањи мало алкохол.

  10. Та то је тај! Онда он на крају схвати шта она 'оће и прво помисли да би могао да спава са њом пошто мисли да ће његова драга да спава са женскарошем, али на срећу одустане од тога.

  11. Уроше, како се завршава тај филм? Никад нисам успео да га одгледам до краја. Да се нису случајно узели? :)

  12. Спознао је љубав!!!!11
    :)))

  13. Vučica21™
    I legendarni
    http://www.imdb.com/title/tt0314331/

    Ne verujem da je spomenut tek na 3. strani! :)

  14. Bilo koji film sa Džulijom Stajls, igra tinejdžerku već petnaestak godina.

    Ovaj recimo - http://www.imdb.com/title/tt0206275/

  15. КАЗАНОВА, Хит Леџер бре!!!! http://www.imdb.com/title/tt0402894/

  16. Ремо подсетио си ме на овај филм:
    http://www.imdb.com/title/tt0119141/

  17. Уроше, фулз раш ин је супер филм. :)))

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.