KK Partizan

  1. Vid seljake brđanske šta bacaju neko vinjsko meso
    Jesu ih to limenke učile tome lolo

  2. Prejaki smo za Futuru, jbg, ipak cemo biti drugi. Ajfon sacuvaj boze, mrzece ga ceo Zeleznik + retardirani deo Ljutice Bogdana.

  3. Pavlovic kad jebe ko da i ja jebem..

  4. Ahahahahah usrali seeeee od pantera iz Železnika ahahaha e institucijo moja.

  5. sudije sjebaše 2/4
    16 faulova

  6. Kakvi su covicevci ovi iz Future, moraju da rade PP aparati, guranje, divljanje, sve seljacke fore po protokolu.

  7. Kakvi seljobori u rangu su sa limenkama

  8. Jesu to seljaci pogodili sa nečim milosava?

  9. Uhvatio ga za vrat jedan iz publike.

  10. To je valjda društveno prihvatljivo ponašanje? Pokazivanje ljubavi među primatima.

  11. To je bilo u prvom poluvremenu.Kako su mogli da ga raskrvare vatanjem za vrat ćivota ti

  12. Stvarno šta mu je na čelu? Tek sad sam provalio čelenku.

  13. Ko bi reka da su se grobari ovako emancipovali.. Elem, pusi ga Partizan najjace nocas.

  14. Milosavljevića je prvo neki lik mazio po glavi u prvom poluvremenu, a onda je pogođen nekim upaljačem u glavu i raskrvaren.

    Jel ovo promenjeno pravilo u košarci, nema više dva bacanja posle tehničke, nego samo jedno?

  15. На почетку сам навијао за Будућност да карамо гробаре у полуфиналу одмах, ал толико је одвратна подгорићка момћад да је једноставно немогуће. Све је ружно и публика и навијање и играчи и хала све све

  16. Nije sve ružno, ima dobrih pičaka.

  17. Dobro nisu brkate hnjo hnjo
    A nisam provalio da je gagija neko gadjao

  18. Јел вам пулсира чмарић ? лоло

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.