Prijava

Daj rasnom da vodi fb str. ima da ti skupi 10k gledalaca dok kažeš šta bi.

sve sam prva radila za to sam se svesrdno zalagao pre 6 godina.
40 000 ljudi je za gašenje vukajlije brojevi ne lažu.

Ja sam za neki hard reset sajta.

Sajt je na aparatima, iskljucimo ga sa aparata.
( da neb bilo kake zabune ovo je SKECH )

( Jova radovanovic.gif here )

ako treba šta uplatiti za gašenje, molim broj računa

kaizen
protiv

Ero sa onoga sveta...

Za.
Ovde su samo Kazan i Pic protiv. Al Pic je samo nebitni nolajfer.
Kazan, s druge strane, ima kintu od ovoga, al ga savršeno boli kurac da uradi išta za dobrobit sajta koji puca po svim šavovima. Dovoljno je to što je umodovao Kosmopolitu. Nadam se da ti je bar dala.

a i ti kajzene šta tu koji kurac glumiš kao ćutljivog mudraca?
prodaj nekom drugom te fore. prejadne su
ne blamiraj se više sa tom "tajnovitošću" i napiši kakvi su ti planovi sa sajtom u naredno vreme.

Daj meni fb stranicu. Vrati belu vukajliju. Daj nekom nolajferu programeru da ispunjava želje ovuda, uvedi novu kategoriju, vinese, mimove... ima brate kolko oćeš predloga, samo što se ne može smisliti nagrada za pehar već godinu dana.
Nivo kurcobolje raste rapidno u zadnje vreme.

Živni sajt malo, organizuj neku nagradnu igru, razdmraj malo ovo. Ovako samo idemo ka propasti i posteje presmor.

Takoe! I slike da izbacis svoje, znaci ocu da svaki dan izbacujes po deset slika kao napaljena siparica, dosta si se krio zmaju!

I banujte ćilma da ne rizikujemo da poslednji post na sajtu bude njegov i to poprilično sličan onom kad je trajno banovan lolo

Protiv
Strana na fejsu nedavno izbacila nešto, dal za vaterpolo vezano, kako li...

Шта фали бољем мишљењу о себи? Баш је у духу сајта

Sad se neće pojaviti narednih 4 meseca.

napiši kakvi su ti planovi sa sajtom u naredno vreme.

plan je da nema plana.

zasto mora sajt da se menja, uvode invocije? vukajlija ima strategiju lokalne kafane. dok dolaze gosti - radi. kad ne budu vise dolazili, zatvoricemo.

Јеботе, па ово ради!