Prijava

Лукић
Kakva je na crevu isto

Hahaha udavicu se jebeno

samo ćuti i pusti nju da priča

Kosmopolita, kojim pitanjem da postignem to?

Ako je budes pitao sta studira doci cu u pancevo da te isibam kandzijom jebo te stec

Pitaj je kako se zove period 2001-10, valjda zna svoju generaciju :)

ovo pitanje postavljaš već tri meseca

mislim da je veći problem koju garderobu odabrati

kad si planirao da izađete na randevu

Radjarde ko ti je na nalogu?

promenljivo vreme, garderoba je krucijalna

u stvari garderoba je najvažnija

džaba priča ako voli VanGog

Zakukaj kako ti je dosta zime, kako jedva čekaš letovanje i eto ti priče. Krivo je mooooreeeee!!!

"Da li znas neku anegdotu koja ima veze sa govnima?"

Advokado, jel mogu jedno pravno pitanje na pvt da ti postavim?

advokado, vidi se iskustvo

Лукић
Kakva je na crevu isto

HAHAHAHA TO!


elem, ovako iz glave

- Koristite ‚‚imenica-pristup'' kada tražite nešto o čemu biste pričali. Evo kako on funkcioniše: pitali ste ga, recimo, o tome koju školu ili koji fakultet je završio ili planira da završi i dobijate odgovor ovog tipa: ‚‚Voleo bih da budem nastavnik. Moj tata je bio nastavnik, moja baka je bila nastavnica, pa je to nekako postala tradicija u mojoj porodici, a ja i inače volim decu.''

Ako izdvojite izgovorene imenice (nastavnik, tata, baka, porodica, deca), već imate nekoliko tema o kojima možete razgovarati dalje. Svaka imenica je potencijalna tema za razgovor. Na ovo mu vi možete odgovoriti: ‚‚To je baš lepo. Samo što to zanimanje povlači sa sobom mnogo odgovornosti. Gde planiraš da studiraš?'' ili ‚‚Lepo je kad se održava porodična tradicija, a još lepše je što to ne radiš samo zato što je postalo tradicija, nego zato što to zaista voliš. Pretpostavljam da si veoma blizak sa svojom porodicom?'' Primećujete u oba odgovora prvo komentar, pa tek onda pitanje – na taj način izbeći ćete ‚‚intervjuisanje''. Ako ovo praktikujete, možete biti sigurni da ni u jednom trenutku neće biti one dobro poznate neprijatne tišine.

Može pravno pitanje, ionako sam u pravu bolji nego u dejtovima.

nek ti se zarumene obrascici i cuti dok ne bude neprijatno i onda ce onda tebe da pita i ti odgovaraj kratko

ŠIBNI NE KI SKEČ I ZAVRŠI TRIJUMFALNOM TO BLESAWO PA BOG