Prijava

U redu imaću to u vidu kada budem otvarao ili diskutovao na forumu u budućnosti.

Mrš bre u tri kurca

Čemu ovakav postinjo Bohore?
Kažem 'postinjo' umjesto 'post' jer kratak i brz kao brazilski napadači

Lol ubacio si se između Paz

Šta izigrava ovaj Bohor?
"Mrš u tri lepe"

Verovatno ti je idol taj sa tvog profila?

I još jedno pitanje, da li je ovakvo vređanje dozvoljeno?

I Bohore?? Da čujemo je l ti taj s tvog profila idol, m, a??

džDDDDDD

I još jedno pitanje, da li je ovakvo vređanje dozvoljeno?

Ahahaha apsolutno

A ja čitam Ejdusove postove glasom Predraga Ejdusa i kidam se. XD

sa onim hrvatskim akcentom

Ali jebena 2016. Imas pristup tolikom broju informacija, bilo gde, bilo kada. Tebe zabavlja ovo majmunisanje na koje se peca samo debilcina kao ja i opet mi dizes pritisak u 2 ujutru ejduse, borise b, onaj kurac na a i koje si jos profile debilne imao, najebem ti se majke sljamu jebeni. Toliko je tema na kojima mozes da postavis nornalan post, ucestvujes u normalnom razgovoru ili raspravi, pisi one kurceve definicije ili pravi postere u vezi politike, idi sa fejdom i vocom pisi daj deje gola na chatu samo nemoj ovo bedno majmunisanje, pogledaj se kopile jebeno, cemu sve to, haha kako sam planuo na tvoju zafrkanciju pravi si djavolak. Taman kad covek pomisli da se ocistio forum od govana, makar i ovako polumrtav funkcionisao je bez ovakvih retardiranih stvari, dok ova majmuncina ne saceka tacno kad mu istekne ban pa da se istog momenta opet majmunise, a na prvi ban od 30 dana vec pravi sledeci profil da mu bude spreman kad mu ovaj trajnuju, ugini kopile jebeno, bohore budi kosmopolitu da zaspim spokojan

Ahhahaha ejdus - dobar je

Taman kad covek pomisli da se ocistio forum od govana

Na foruku nikad više govana nije bilo.

Jos ne prihvataju ljudi da im nije forum dedovina

Ti dedovonu nemaš, prodao si je XD

A solidan šuk šta sereš sad

A ja čitam Ejdusove postove glasom Predraga Ejdusa i kidam se. XD

Ovo. hahahah

Бохор
Ti dedovonu nemaš, prodao si je XD

pre 7 minuta

AHHAAAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHHAAHAAHAAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

hahah molim za objasnjenje jebeno

nisi u zadnjem delu posta napisao

,,sa postovanjem,gospodin ejdus,,

kako te stid nije