Prijava

Prove, ko je uopšte taj jebeni žvaljo sa gifa????

Seltiče ono ti i nije bio neki fazon, možeš ti mnogo bolje. Pa ne bi džabe i takmičenje sa svojim nazivom dobio.
A žvaljo sa gifa je lik iz serije Srubs (valjda sam dobro napisao naziv), ne mogu da se setim kako se zove glumac.

celtic
mislim da imam resenje za tebe
ja cu ti sad poslati ovde jedan text kojim ces ih zaplasiti znas da su oni sise kad ih izdvojis iz copora i ti taj text samo prekopiraj ovde i tako ces ih se resiti
prekopiraj ovaj tekst:

Mickey Savage, sta ti je bre jadnice retardirani.baci se pod kamion jebem ti mater umobolnu..mislis da ti mozes nekog da provociras ubogi covece, muka mi je od tvoje gluposti ovde.takvi retardi kao ti su i oterali pola ljudi sa foruma i jos ti nekog provociras da je skecer, koja ironija, gluperda koja napada ljude retardiranim provokacijama.treba da te banuju za stalno.

eh PROSECNA SRBENDA taman si poceo da pises normalnije postove,oni predlozi sa prosle strane su ti presolidni,al eto moras ti da se vratis u svoje daun stanje

Tupak - kriminalac, drogeraš, grešnik, navodilac na zlo i nemoral

zaboravio si uzvicnik da stavis na kraju

Oll, ali tupak nije bio uzvičnik.

Čekao sam prova da okači gif, majke mi!

http://www.imdb.com/title/tt4374460/?ref_=nv_sr_1
Ja ovo moram da pogledam! Rumunština ljuta. Jel probao neko možda?

Haha pisao je na prosloj strani labo o aferimu, koje su sanse jbt kad je za film culo 300 ljudi na svetu

celtic
Oll, ali tupak nije bio uzvičnik.

Хахахахаха врхунски скеч!

Аутобусе, шта је овде тачно толико дубока анализа? Крајње једноставно описан доживљај приликом гледања филма.

500 ријечи крајње једноставано описан доживљај? Алал вера мајсторе. Ако једноставан опис не можеш сажети у -2-3 реченице онда и ниси нешто добар са ријечима.

celtic vs zhajk borbe skecheva

500 ријечи крајње једноставано описан доживљај? Алал вера мајсторе. Ако једноставан опис не можеш сажети у -2-3 реченице онда и ниси нешто добар са ријечима.

Не знам како је код тебе, али код мене дужина текста ништа не говори о сложености. Покушао сам да покријем све сегменте филма, што и иначе радим. А то што тебе мрзи да читаш или сматраш то сложеним, јебига, није мој проблем, нити значи да је "анализа" сложена. У суштини, то је то.

о томе и говорим, ако није ништа сложено зашто толико ријечи