Овај аргумент се може чути у већини случајева од стране особе која меша своје искуство са својим мишљењем на задату тему, те верује да је само његово истинито, а његов метод једини исправан. Скоро никада није у праву.
Дијагнозу оваквих типова можемо назвати и "Ђанијев синдром" по познатом лику из цртаћа са слике.
Напомена: Поједини изрази су измишљени ради карикирања
-И, причај нам даље.
-Ма, уђем у клоњу, свима било до јаја, и затекнем малог Стојкета са иглом у цеваници и главом набијеном у шољу, кашика поред, комплет...оде човек, није да нисмо очекивали али где баш на журци 'леб ти јебем...
-Није тај умро од допа.
-Ма где бре није, толико се бушио да су га у крају звали Стојкебоб Пајдолоне!
-Није није, не умире се од тога.
-Дај не сери бре! Једино још кеву није продао!
-Слушај дечко, док сте ви пијуцкали сокиће ја сам све пробао што можеш да замислиш, од печурака и есида до хероина, ПЛФ-а, ГЛH-а, ЖЛТР-а, Португалске кобиле, Заираца и Петриченковог уља, зато тишина ту и слушајте искуснијег, Стојке је рикнуо од нечег левог, ја знам јер сам све радио и то, мајку му, значи нешто!
-Да, значи да си шиштави, надркани пајдоман. Ни у паклу те неће.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
dojajno!
Odlična!