
Спортски коментатор РТВ-а, по потреби и РТС-а.
Обавезно га слушамо када РТС преноси утакмице са терена из Куле, Новог Сада, Апатина, Зрењанина.
Веома специфичан коментатор. Приликом постизања гола једне од екипа, тон му је потпуно исти као при указивању помоћи неком од играча. Да нема навијача који га прослављају, гледаоци не би ни наслутили шта се на терену десило.
Врло често, Лазо нас храни информацијама насушним са еминентног сајта "Трансфермаркет". Ипак, можда и нешто што га највише издваја од осталих је то што веома често прави ситне грешке у препознавању играча, па неретко и боја коже није довољна да би увидео разлику.
Одлична интервенција Вилотића. Не, тек сада је лопта дошла до њега, у питању је био Ли Ади.
Напад гостију, ево прилике... Резултат је 1-0 за гостујући тим. (мртвачким тоном)
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
ahahahahaha +
Biće da je to ofsajd i lopta će pripasti ekipi Hajduka... a, ne, ipak faul za Crvenu zvezdu, oprostite.
+
László Bákmázs
+