
Dečko koji ovlada nekim od popularnih programa za pravljenje muzike koji su toliko lagani za korišćenje da i sovjetski majmuni koje su slali u svemir umeju da naprave neki ritam u prvih 2 dana korišćenja. Uglavnom nije preterano popularan u društvu i ne ide mu sa suprotnim polom, pa sada konačno ima žvaku kada priđe nekoj ribi - sada s bavi muzikom, on je ди џеј...
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Који је то програм за прављење музике лак за коришћење?
фрути луп, саунд форџ!
Ti didžejišeš u najveće, a negde oko pola 5 ujutru, prilazi ti vidno alkoholisani homoseksualni mladić i kaže ti: "Maco, 'ajde mi pusti "Tamba lamba" od Lepe Brene" :D
Pa ti budi DJ posle :D
hahaha imam jednog baš takvog! +
Вокаси, аудио продукција је јако сложена. Направити добру песму захтева доста талента, и још више знања. Фрути Лупс и Саунд Форџ нису нимало једноставни програми. Ова дефиниција пореди људе који заправо нешто стварају са пајсерима који краду лупове са Интернета и мисле да диџејишу тако што појачавају и смањују звук.
@viav ahahahha
@ OSTALI
ne želim da se neko oseća prozvan, naravno da i u toj vrsti muzike, kao i u svakoj ima talentovanih i potpuno netalentovanih izvođača i nazovi umetnika, lično sviram gitaru i znam neke muzičke programe koji nisu komplikovani, iii NAJVAŽNIJE definisan je LOKALNI DIDŽEJ ne bilo koji, ne neko ko ima uspeha u tom polju nego LOKALNI likovi koji nastupaju u seoskim diskotekama i nemaju nikakav talenat/imidž :D hvala :)
Ja :D
+