Ma kartica mi je bitna, ko šiša telefon!

ungsa 2010-08-01 18:53:16 +0000

Jedna od najvećih laži koju izgovara osoba koja je prije nekoliko momenata shvatila da joj je ukraden/izgubljen mobilni telefon, u većini slučajeva cena istog prelazi prosečnu mesečnu platu u Srbiji.

Time, valjda, pokušava da nam da do znanja da su za nju najvažniji ljudi i njihovi brojevi, iako je poslednji poziv dobila/ostvarila prije nekoliko nedelja.

A: Aaaaaaaaaaaa ne, izgubila sam karticu!
B: Kako ti je to uspelo? Sta si nosila karticu u džepu?
A: A neeee, neko mi je izgleda ukrao telefon, ali to je manje važno, kupiću drugi, ali brojevi su mi bitni!
B: Ma opušteno, sledeći put kupi samo telefon, i nemoj stavljati karticu u njega, cenim da nećeš ni skontati da je nemaš, a i manje ćeš biti tužna kad i taj telefon izgubiš!

4
90 : 16
  1. Вјероватно никада ниси изгубио телефон (са картицом) па ни не знаш која је мука када изгубиш све контакте који су били на картици.

  2. A zašto bih izgubio telefon?
    Inace, vecina novijih telefona ima mogucnos arhiviranja telefonskog imenika (a i poruka) preko softvera dobijenog uz telefon...

  3. Па нисам ти ни рекао да га изгубиш, рекао сам да вјроватно никада ниси изгубио телефон.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.