Компулсивна особина код особа за које се не може рећи да су баш БАШ компулсивне. Једноставно, имају неки баг у глави. Ова фалинка узрокује оптерећеност синдромом поравнања, мерења и усклађивања.
- У раној младости се испољава на најчудније могуће начине. Током вожње колима, стискају се прсти десне ноге сваки пут када се ауто нађе отприлике на средини између два стуба поред пута.
- У каснијем добу, када се већ савладало читање и писање, превод филма се чита са лупкањем вилице на десну и леву страну за сваку реч. Погодније је ако се заврши десном страном, боља је(читај: магична).
- Упоредо са развојем ове особине(која ће временом постати доминантна и тешко искорењива, чак ни батине не помажу), развија се и посебна техника ходања. Наиме, десном ногом се газе искључиво по средини квадрата, ако се иде плочником, а левом се гази по ивицама(опет, јелте, јер је десна страна битнија, пардон, магична).
- Како се јединка развија и њени афинитети се испољавају, те овакве персоне углавном заврше бавећи се неким програмерским делатностима(ахем, ахем), или неким другим стварима које захтевају рад на рачунару, те је у опис посла укључено и брзо куцање, што временом прераста у слепо. Када се та вештина усаврши до те мере да сваки прст зна на које слово иде, та радња куцања почиње да се одвија и када тастатура није под прстима. Док другим људима песме, речи или реченице, изговорене или прочитане, одзвањају у глави, овим особама одзвањају под прстима. На први поглед је неприметљиво, али ако се мало загледате, можете приметити како прсти играју свој плес на имагинарној тастатури.
- Наравно,симултано се развија и поравнање телефона, папира, свих предмета квадратног облика, па чак и шоље, са даскама(или пругама) на столу. Сваки пут када се ивице предмета поклопе са неким другим, ослобађа се количина серотонина, довољна да убије просечног песимисту.
- Кулминација ове особине(до сад забележена, ако буде напретка, апдејтоваћемо се), јесте хронично кликтање "десног клика" мишем, тако да се, када се појави одговарајући мени, тачно нивелише по средини два објекта на монитору(две иконице, две линије...). Мош'те мислити на шта личи када ова особа током читања Вукајлије, у сред дефиниције, осети неиздржив нагон да нивелише мени са бек-форврд-релаод-стоп-ом између кутије са дефкама и десне ивице...
Predstavlja menjanje (odredjivanje nove) cene nekog proizvoda. Ako su cene snizene, trgovci se obavezno pohvale da su izvrsili nivelaciju, i tada srecemo izloge izlepljene rezultatima nivelacije.
U Srbiji postoji nesto sto se zove dvostruka nivelacija, koja nije nista drugo nego menjanje cena dva puta za redom a u cilju dobre zarade i dobre reklame. Prva nivelacija je odredjivanje vise cene od prvobitne (radi dobre zarade) a druga je procentualna nivelacija (radi dobre reklame).
Snizenje i do 50%
Desna dojka u levoj šaci. Leva dojka u desnoj šaci. Obe upadaju kao salivene. Naizmenično se guraju prvo leva, pa onda desna na gore. Šatro se dovode u savršenu ravan. Nivelišu.
svaki praaaavi alkoholicar mora prvo da se iznivelise, pa da krene sa danom...
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.