Sreca u nesreci
Kada nas turska pobedi ali zato smanji rejting seherezadi i mozda u ekstremnom slucaju dovede do prestanka njenog emitovanja.
Sreća u nesreći
Када дође таква зима да се жива у термометру спусти на - 18 једноставно све намирнице из замрзивача пребацим на балкон и штедим на струји.
А замислите предности да имам месницу? Јеб'о хладњачу!
Sreća u nesreći
Kada dođeš kući u tri popodne naduvan, a roditelji misle da si pijan.
Majka: Kako su ti oči crvene! Opet si se napio sunce ti jebem?
Ja: Joj, jesam, pijan sam k'o dupe.
sreca u nesreci
Spavas, a besika te toliko stisla da pocinjes i da sanjas WC. I ti krenes da ganjas WC u snu, trcis sav unezveren po celom gradu, i nigde WC-a.
I ti se u snu toliko iznerviras, plus sto te i besika sve vise i vise boli, da se na kraju i probudis.
A zamisli sta bi bilo kad bi ga u snu nasao?
Sreća u nesreći
Kada zatekneš "svoju sreću" u nekoj "nesreći".
- Milane, srećo moja, gde si?... Milane?... (škripa vrata) Milane?! Šta radiš to?! SILAZI S' NJE! Ko ti je ova nesreća?!?
Sreća u nesreći
Kada shvatiš da si izgubio žeton za menzu, te da tamo više nećeš moći da ručaš.
sreca u nesreci
To je kad ti cerka ode u diskoteku trolom, a kuci se vrati mrtva pijana u najnovijem bmw-u.
Sreća u nesreći
Momenat kada ti legne plata. Srećan si zbog para, al' si tužan zbog količine.
Sreća u nesreći
Kada ti u wc-u ispadne telefon iz džepa i promaši wc šolju, ali zvizne na pločice.
Još je gore ako se sve dešava u nekom javnom toaletu, a ne kod kuće, pa skupljaš delove telefona po prljavim pločicama, pitajući se kako ćeš ga posle takvog prisloniti uz lice.
Možda bi bilo bolje da je ipak upao u wc šolju, pa da se pozdraviš sa njim.
Sreća u nesreći
To što svetsko prvenstvo u fudbalu ne prenosi pink. Vuvuzele i Acu ćemo nekako i preživeti, ali kada bi se utakmice prenosile na pinku, to bi otprilike izgledalo ovako:
slika podeljena u tri slike, u jednoj farma, u drugoj neki talk show, a u trećoj fudbal, i u tu treću na svakih 14 sekundi uletela bi poneka reklama (kada krečite, krečite..). U dnu ekrana išli bi komentari, poruke zaljubljenih i ima li lepa devojka da se javi obdarenom momku na broj 064.......A u gornjem delu ekrana išao bi tekst najaktuelnijih vesti. Negde bi već ugurali i reklamu za biomed i horoskop..
