
Naspram današnjih maloumnih reklama, koje kupce privlači kliše fazonima, nekadašnje reklame su kupce privlačile konstantnim ponavljanjem imena proizvoda tokom trajanja reklame, time stvarajući hipnotišući efekat.
-Deco vaše mame i tate ne moraju vas učiti da čitate.
-Slagarica!
-U početku igre Slagaricom, detetu će u traženju prvog slova pomagati boje i slike. Kasnije dete će pomoću kartončića sa slovima da ispisuje reči.
-Slagarica!
-Dete će lako naučiti sva slova igrajući se i to za 20ak dana.
-Slagarica!
-...se naručuje, isključivo telefonom. Okrenite broj i za nekoliko dana, pošta će vam doneti Slagaricu kući. Pozovite odmah!
-Slagarica!
-Uz pomoć boje, slike i slova, kroz igru, svako dete će za 20ak dana naučiti da čita. Pozovite odmah!
-Slagarica!
-Najmlađe dete sa samo 3 godine, uz ponoć Slagarice, naučilo je da čita.
-Slagarica!
-Naručite telefonom, a pošta će vam doneti za nekoliko dana. Pozovite odmah!
-Slagarica!
------------------------
-Gde si krenuo, Milisave? Šta će ti telefon?
-Moram... malome... naručiti... Slagaricu...
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
П као ПАРАДАЈЗ!
А као АВИОН!
С као СТО!
КУЧЕ!
Јој, сећам се ове рекламе!
+++