Prijava

2 Dj_Anna
Prica nije istinita zato sto kovac nije mogao da zna sta je ovaj sanjao i da li je uopste sanjao pa je umro na mestu.Ako je umro na mestu,onda taj nije ni uspeo da isprica bilosta.
Kovac laze ko pas!

Bravoooooooooooo!!!! :DDDD Sad cu da nadjem jos pricica...

Crni Ilas je imao neobicne navike i svi traperi su se vec na to navikli. Cak su i voleli da borave u njegovoj blizini jer su tako bili svedoci mnogih zanimljivih prica. Jednom je Ilas pricao Atiliji, Boku i Anulu kako je smislio resenje za jedan svoj veliki problem.

"Dugo me je mucilo jedno pitanje. Kako sam zeleo da se osamim i da na miru razmislim, otisao sam do reke. Sedeo sam jedno vreme na obali, ali su me ometali. Onda sam jednostavno napunio dzepove kamenjem i bucnuo se u reku. Udaljio sam se od obale i onda prepustio vodi i tezini kamenja. Sedeo sam na samom dnu jedno pola sata kada mi je sinula ideja. I tako bi problem resen!"

"Mora da si disao kroz suplju trsku!", rece Boko.

"Ma nee, tako ne bih mogao da razmisljam. Sada moroam da krenem. Videcemo se, deco!"

"Zdravo i do vidjenja! Hvala na prici!", pozdravise ga zbunjena deca.

Nesto im ostade nejasno: Crni Ilas jeste bio neobican traper, ali nema shkrge i nije sklon lazima. Kako je mogao tako dugo provesti na dnu reke?

(Ova prica je laka ;) ) Dodacu posle jos jednu...

Reka je bila dovoljno plitka :)

evo malo tezeg pitanja:

http://trickofmind.com/images/puzzles/triangle-Logic.gif

ako neko ne razume, neka se javi, da prevedem

To sam i ja pomislila.

Ajde mucite se. Celte, imas odgovor na pvt :)

Puft je stalno isao kod rodjaka u jednoj udaljenoj traperskoj naseobini. Debeli traper je voleo kad ga rodjaci goste raznim djakonijama i nije mu bilo tesko da prelazi velike razdaljine da bi se dobro najeo, tako da ih je 'iznenadjivao' svakoh desetak dana...

Vidar Gof, koji je bio suvise zauzet raznim poslovima da bi putovao, trebao je da posalje jedan dragoceni talisman vidaru Ikolu koji je ziveo u tom udaljenom naselju. Ipak iz nekih tajnih vidarskih razloga, bilo mu je stalo da niko od trapera, a pogotovo radoznali Puft, ne vidi taj talisman pre nego sto ga dobije njegov udaljeni prijatelj. Naravno, kao i svaki vidar imao je malu drvenu shkrinju sa dobrim katancem. Ali ako posalje kljuc bilo kada i na bilo koji nacin Puft bi mogao lako napraviti kopiju kljuca i ta shkrinja vise nikada ne bi bila bezbedna, ni kada bude vracena.

Pa ipak, Gof ne bi bio najmudriji medju traperima da nije uspeo da posalje talisman Ikolu, i to onako kako je zeleo: da Puft bude kurir, ali ne vidi ni kljuc ni talisman.

Kako je mudri vidar postupio? :)

Ej,celt znam za ovo!Hoces da kazem odgovor ili da cutim?

Pa da ovo je bilo lako...

hehe. svi ste vec videli to negde :)
napisite, nema veze, mozda niste u pravu

Celte ja cu ti to pokazati pomocu crteza na PVT-u,samo cekaj dok ga skeniram

ne mora mif. verujem da znas :))

Naucnici tvrde da, ako:
Za tri sekunde pronadjes coveka na slici, desna strana mozga ti je razvijenija od vecine ljudi, ako ga pronadjes za jedan minut onda ti je desna strana mozga normalno razvijena. Ali ako ti treba izmedju 1-3 minute trebao bi jesti vise belancevine jer je rad mozga usporen. Ako ti treba vise od tri minute trebao bi gledati vise crtanih filmova da ti se desna strana mozga razvija!

http://atlindas.com/wp-content/uploads/2007/10/manincoffee.jpg

Ne znam da li je proslo samo tri sekunde...Ali za manje od minut sam pronasla ,svakako...:)...Cool test.;-)

Ja sam naso dvojicu......a ne,to je civava...xD

Ja sam pronasla dva coveka.
Jedan je dole,a drugi ima manju glavu i veoma beo ten.

za manje od tri sekunde sam ugledala oba

Amo Znanstvenici komi rješi ovajj brate svaka mu čast:
1. Koliko zivotinja od svake vrste je Mojsije ponio sa sobom na arku?
Nemojte Brzate jer pitanje nije uopce lagano'?
A drugo pitanje je:
2.Riba ipo košta kunu ipo koliko košta 5 riba??