Prijava

Како имам вишегодишње искуство у клађењу на овај жанр и ову дукатлијску манифестацију,дао бих пар својих предлога углавном за клађење,вишњ мање за преслушати.

Још од Харија и његове "Лејле" узимао сам лову,док се није систем гласања променио.Као човек од струке(клађења) морам да преслушам све ово по неколико пута,па и мате среће јер сам за вас одвојио потенцијалне добитнике,без да морате да се мучите.

Азери добијају скоро сигурно.Квота која је за 20 дана дошла са 7.00 на 2.30 јасно говори да ће Сафура,18'-огодишње дете са гласом који је бољи од Бијонс и Ријане заједно однети победу.Рекао бих да је 2,30 испод VALUE-a,али бих лагао.Европа је воли,вокал је одличан,сценски наступ ћемо видети тек у полуфиналу вечерас,квота је у наглом паду,дијаспора је велика...Азери,нажалост иду на прво место,и прославиће га у суботу вече овом песмом.

http://www.youtube.com/watch?v=tIx_vrhq1lU

Међутим..Бет који мени боде очи јесте Немица Лена која нема толико комерцијалну песму,али...Има једва 18 година,невероватно је природна,слатка,песма је много добра(да слушам овај жанр рекао бих да нисам бољу чуо одавно),има једноставан наступ,нема шминке сем мало сенке на очима,нагласак чудан...јако чудан и занимљив...Лићи на лондонски,али није...песма улази у уво,надам се да ће Европа видети исто што и ја и дати јој велики број гласоба.Квота 2.00 да Лена улази у ТОП 4 је невероватно благо и ту идем са 100 евра сад,а можда и појачам ујутру,и да не серем превише послушајте,неће бити изгубљених 3 минута живота....

http://www.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjo

Потенцијална изненађења су да УК неће бити међу 4 најгоре,а квота је око 4,50,то ћу свакако чачнути са мањим улогом,иако је песма лоша,а и извођач је требало да буде лепа Туркиња,само да курва није заборавила текст на последњем избору ѕа УК кандидата...Сад је неки дукатлија испред моје домовине,али може макар до 20. места надам се,па да наплатим.

Молдавија има јаку Евровизијску песму,дует дукатлије и много јаке пичке,па и песма није тако лоша опклада за топ 10 на квоту 10.00 делује јако лепо,ало размислићу...

Такође чекам да се отвори тржиште,али дуел између нашег дукатлије и мог комше Милана Станковића и хрватске квази групе Феминем би морао да оде у нашу страну,али о томе више сутра...

Лена,представнице Немачке,ако читаш ово ожени ме!Тј.Ожени Данкана Фергусона кад се врати на сајт :))))

подржавам Ипчета.....

го лена...
го за нашег данета :)))!!!!

Go(la) Lena za našeg Daneta :))

Vidim po komentarima da se ljudima sve manje svidja tekst Azerske pesme,koji je totalno neinventivan,takoreci shalala pesmica,pa je zato kvota u blagom porastu,a Nemica se priblizava cak i 1. mestu.Uporedite,pa vidite ko ima bolji tekst.O refrenu ne vredi raspravljati,jer Safuri kao da ga je Bregovic pisao :"Drip drop,drip drop,drip drop,drip drop...." A ovo malo Nemacko celjade ima iskrenu zivotnu tinejdzersku pesmicu,i opet cu reci da je obozavam :)

SAFURA-AZERBEJDZAN

You are my man,
You are my half
Tell me what’s happening
I know something’s wrong
I can tell when you lie
I can tell you stopped trying

And these last three weeks passed and we barely talked
I think I know and it’s breaking my heart
Am I in or am I out?

Can I love you forever through this?
Can I trust in you forever through this?
I don’t know how to stop,
How to stop
These tear drops
That drip drop, drip drop
Drip drop, drip drop

Tell me where have you been?
Why are you late?
You smell like lipstick, again
Come on, answer my question, say something
Why are you acting out? Or say it’s in my head

Can I love you forever through this?
Can I trust in you forever through this?
I don’t know how to stop,
How to stop
These tear drops
That drip drop, drip drop
Drip drop, drip drop

I don’t wanna cry,
I don’t wanna hear your name
If this is where it ends
I don’t wanna run,
Run away from myself
And be lost again

Oh no no no, oh no no no
Can I trust in you forever through this?
I don’t know
These tear drops (I don’t know)
That drip drop, drip drop (I don’t know)
Drip drop, drip drop

LENA-NEMACKA

I went everywhere for you
I even did my hair for you
I bought new underwear, they’re blue
And I wore ‘em just the other day

Love, you know I’ll fight for you
I left on the porch light for you
Whether you are sweet or cruel
I’m gonna love you either way

Love, oh, love, I gotta tell you how I feel about you
‘Cause I, oh, I can’t go a minute without your love
Like a satellite, I’m in an orbit all the way around you
And I would fall out into the night
Can’t go a minute without your love

Love, I got it bad for you
I saved the best I have for you
You sometimes make me sad and blue
Wouldn’t have it any other way

Love, my aim is straight and true
Cupid’s arrow is just for you
I even painted my toe nails for you
I did it just the other day

Love, oh, love, I gotta tell you how I feel about you
‘Cause I, oh, I can’t go a minute without your love
Like a satellite I’m in an orbit all the way around you
And I would fall out into the night
Can’t go a minute without your love
Oh, love, I gotta tell you how I feel about you
‘Cause I, oh, I can’t go a minute without your love

Where you go, I’ll follow
You set the pace, we’ll take it fast and slow
I’ll follow in your way,
You got me, you got me
A force more powerful than gravity
It’s physics, there’s no escape

Love, my aim is straight and true
Cupid’s arrow is just for you
I even painted my toe nails for you
I did it just the other day

Love, oh, love, I gotta tell you how I feel about you
‘Cause I, oh, I can’t go a minute without your love
Like a satellite I’m in orbit all the way around you
And I would fall out into the night
Can’t go a minute without your
Love, oh, love, I gotta tell you how I feel about you
‘Cause I, oh, I can’t go a minute without your love
Love, love, love, love, love

Jel si ti bre normalan? :)

Kakva Safura, kakva Lena ko jos gleda to sranje

A,jebiga...posao je posao.Ne volim ni bejzbol,ni NBA,ni zabarski fudbal,pa sam morao i da gledam i da se kladim na to...Isti je to kurac sve.

Ali koga boli kurac za Evroviziju? :)

брате еј , овај Данкан иш'о на Металику у Мађарску , а гледа Евровизију... Није ни чудо што им концерт био срање... :)))

Dajte bre ljudi, čovek daje savete kako da uzmete kintu, njemu do Evrovizije kao festivala kao do lanjskog snega... on to gleda sa dolarčićima u očima, kao Baja Patak :)))

Majke mi. Hejteri, kad vec hejtujete, hejtujte pametno ;)

+ za temu! dankane, ti si pun iznenađenja, keve mi Nevenke! :)

Bože, koja nadrealna tema, ahahahahahaha, iskreno se nadam da će neko da te posluša, da nisi pisao u prazno, vidi se da želiš finansijsku dobit kolegama vukajlijašima.

I da, javi mi kako je ovo prošlo, jer evroviziju ne pada mi na pamet da gledam, pa makar se održavala kod mene u dnevnoj sobi :)

Uh, ja ne bih propustio Evroviziju da se odrzava u mojoj dnevnoj sobi. Ti mora da imas bas jaku licnost :)

Slazem se da je tema totalno "futurama".

ahahahahahaha...ma ne verujem svojim očima, šta mi je moj monitor pokazao :) kakva tema! dankane, tebra, izađi bar na Košavu i svelelepnom auditorijumu objasni...ovo nema ni kod monti pajtona :)

Dragi moji napravio sam dupli samo da bih sinoc postovao ovo za vas koji su raspolozeni da se klade,uzmu neku kintu,mislim da je jedini Pedja skapirao celu poentu ove teme,pa se malo glupo osecam.Komentari vecine su me iznenadili,mislio sam da cemo prodiskutovati o kladjenju na ovaj dogadjaj sa relanog aspekta a ne pisati o tome da li ja idem na tres metal koncerte a istovremeno se bavim se ovim sranjem.Ja napomenuh da je posao posao,ovo sam odradio poluprofesionalno,analize koje sam mogso da odradim ovde na ovu temu bi vas verovatno tek iznenadile,mnoge i razocarale kako vidim,ali na zalost vidim da ste promasili poentu mog pisanja.Realno,da sam napisao "Hajduk-Dinamo treba igrati na Hajduk jer imam informaciju da Dinamu fali 10 igraca" da li bi vasi komentari glasili "Jel to Duncan koji mrzi hrvatski fudbal?" ili "Koga jos boli kurac za hrvatsku ligu?",ili bi svi odmah pohitali u kladionicu da uplate?Zajebao sam se,izgleda,pokusavajuci da malo pomognem oko eventualne lake zarade,i sad se kajem sto sam ovo otvorio.Ne voli ni zidar malter,libelu i visak,ali kad mu daju dnevnicu 50 evra on ide da zida uz pomoc ta tri kurca,i mislio sam da cete shvatiti poentu.Mene sto se tice,ostale prognoze koje sam najavio za duele i plasmane u top 10 i rock bottom necu ovde vise ostavljati,i tema moze(mene sto se tice) apsolutno odmah da se zakljuca.

Тејк ит изи , Дане. Ево ја први признајем грешку , видео сам Предражињов пост тек пошто сам написао свој и схватио поенту.

Признајем моју грешку! :)

Опрашаш ми? :)

Boze,pa ne ljutim se ja ni na koga,nisam to rekao.Samo sam se malo razocarao sto ste promasili poentu,i nemam sta da oprostim ili ne,kad se nisam ni naljutio :)))

Такође чекам да се отвори тржиште,али дуел између нашег дукатлије и мог комше Милана Станковића и хрватске квази групе Феминем би морао да оде у нашу страну,али о томе више сутра...

Prodje prvi bet,zadovoljan sam...

EDIT kurac,ne vazi se ako neko ne nastupi u finalu,dakle,kvota 1,00 jebem im oca!

Ma ja nisam promašio poentu nego se zajebavam... Pogotovo zato što me kladjenje ne privlači ništa više od Evrovizije. :)

evo rezultata hater awards
Za drugo polufinale
Najgluplje:Holandija
Najnapaljenjiji:Bugarska
Dobar pokusaj:Slovenija
Pederski:Litvanija
Glavna Nagrada
Najgore:Holandija