Prijava

Ја бих те послушао, да имам паре тренутно. Али курац.

Moji matorci gledaju, jos i mene zovu....ccccccc

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NEMACKA DOBILA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Који је по реду био онај наш домаћи геј?

Nije zavrseno,bice oko 12. mesta....Ali Nemica je vec dobila kvota je na LIVE 1.05 da dobija...to je kraj,i na zalost vise ovakve postove necu ostavljati,bio sam srecan da podelimo lovu svi zajedno,ali jebiga...samo Cica uzeo pare...

Au kakav fejl Azerbedžana, ni među prvih 3... Sva sreća pa sam se kladio na Nemačku. :))

Peki bio je pod rednim brojem OSAM. :)

Dvajte,svaka cast!!!!

DUZ POAN FUR ALEMANJIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Haha hvala, mada i nisu neke pare.

moje jesu,jebo te lebac :)))))imam i da ulazi u top 4 i da osvaja...oko 400 jura ukupno,minus 10 da Moldavija ulazi u top 10

U jebote pa to ja zovem dobitak! Ja iskreno ne bih smeo da stavim tolike pare, i da ih imam. Čestitam! :))

Hahahaha,bolje da ti ne kazem koliko sam uzeo na Harija Varesanovica i morza Serifovicku prethodnih godina....informacije,jbt...samo informacije.....

Е, али ова наша водитељка је хит. Малопре преводи:

Немица каже: Er... Um... I'm not strong enough to take this...
Наша водитељка: Каже да није довољно јака да држи микрофон.

ШКК?

Следеће године обавезно слушам твоје савете за евровизију. Ако не будем при парама, има да позајмим ако треба или мењачницу да опљачкам. :)

Честитам, наравно! :)

Jbg,nema sledece godine saveta...nadam se da cemo osposobiti nas stari sajt,pa ce morati ponovo da se plati savet...Ovo j bilo dobronamerno,ali neuspesno.

trenutno zatvoren, udevedesetom.rs

svaka čast dankane!