Prijava

Što se tiče Raće, treća opcija na zadnjem veznom lagano. Pre Gudelja svakako.

Izgledali smo očajno i mislim da je i Advokat toga svestan.Ovo drugo me raduje. Činjenica je da su i jedni i drugi loši. Trebali bi malo da ove carinike preselimo na klupu, jer bi se povećo promet lopte, to ja onako na prvu zaključio.

Da, ubi nas sporost napada.

daj bre ajde ti samo nabrajas igrace partizana da su okej za repku....rukavina, cirkovic milivoje, tomas rzasa, racja petrovic, skuletic...

za repku treba da igraju najbolji, a ne samo oni koji su igrali u partizanu

Nema veze sa time, lupaš.

Utisak tekme. Ljajic uso tamo u 70 nekom minutu.
U 80 nekom neki lik mu baca prazan prostor na protivnickoj polovini. Pas malo neprecizan, tj mora da se potrci i izvrsi presing. Ljaljic u fazonu - boli me kurac, i odustane.

E zato smo rodjaci mi zadnji put igrali fudbal nikad.

Utisak tekme je da svi pjevaju himnu. JOŠ SE OSJETI ČVRSTA RUKA MIHAJLOVIĆA!!!

jebali vas ljajic, djuricic, tosic i ostali supci...tvrdim da bi rambo petkovic samo kad bi hteo pruzio vise nego svi ovi nabedjeni fudbalercici

Utisak tekme je i utisak našeg fudbala zadnjih zilion godina: igrač bez lopte stoji i jebe mu se da se otkrije.

Mladi vode 2-0 protiv S.Irske a Italijani gube od Kipra 1-0, ako Italijani ne dobiju, mi smo prvi i idemo direktno na EP.

izjednačiše žabari, okrenuće u drugom

Jel sad u baraž ?

najbolja 4 drugoplasirana idu u baraž, ne gleda mi se kakvo je stanje, umoran sam od kalkulacija

sad sam skont'o, znači da Italijani kiksnu protiv Kipra, mi nebismo išli direktno na EP, već direktno u baraž, znači prvi idu direktno u baraž, a najbolja 4 drugoplasirana takođe idu u baraž, tako da ostali otpadaju.

ne verujem sun, juče su bili neki čudni rezultati od kojih nam nijedan nije išao na ruku, tako da ćemo verovatno izvisiti za baraž

edit: zapravo nam je potrebna pobeda sa pet golova razlike, tako da ima nade

Uspjeli smo, Austrija je igrala 1:1 sa Španijom, u baražu smo mi, Ukrajinci, Islanđani i Holanđani.

Kad bi dobili Ukrajince pa da se žalimo jednom mi kako ne možemo negde i da hoćemo da igraju na neutralnom terenu.

Da, to bi bilo najbolje. U kurcu su što se videlo i sinoć sa seniorima (izgubili od Slovačke 0:1).