Prijava

Pičke.. Mi kad smo bili u kurcu igrali smo najjakije

Koliko kikseva na startu, biće smejurije do kraja.

Bosna - Kipar 1:2
Island - Turska 3:0
Češka - Holandija 2:1

хаха е али мртви руси, кад сам видо 4-0 против лихтенштајна јебеног дубоко у души сам знао да је немогуће да дају више од једног гола по текми као и увек.
http://www.livescore.com/soccer/euro/qualification-group-g/russia-vs-liechtenstein/1-1667518/

Da, dva autogola i penal. Mrtvaci.

руси, једна од најлејм екипа ове деценије. греота што играју свако велико такмичење.

Исланд изгледа стварно има добар тим.

Da, idu oni na EP lagano. Iće i Finska, ZAPAMTITE OVAJ POST PIČKE!

Island ide verovatno imaju brdo do jaja mladih igraca u holandiji i jos ova trojica ubica iz PL, mogu da pokidaju svakog al za Finsku nema kurca da ce da napravi nesto.

Исланд изгледа стварно има добар тим.

Кад имају Сигурдсона богоца. Штета за њега што игра за глупи Свонси, да игра у неком већем клубу сигурно би се причало да је један од најбољих на тој позицији у Европи. Овако ће увек да буде Дејан Цукић.

fincima je treće mesto max iako su upali u smešnu grupu

Sigurdon jes bogotac ali baš za takve timove. već je bio u većem klubu...

Hahaha otkad je Totenhem veliki klub ?

Teško je biti veći klub od Svonsija u pičku materinu.

svakako je veći od svonsija. i ja ga gotivim, al nije realno da bude bogotac u nekom većem timu

Do jaja je Svonsi, imaju timcinu bas, idu oni gore, mozda cak i tu negde blizu LE.

meni on bio najbolji strelac i asistent za celu sezonu na fmu

mozda cak i tu negde blizu LE.

za le sigurno imaju. baš finu ekipicu su sastavili

Svonsi je dobar zato što ima Sigurdsona, jer bukvalno sve polazi od njega. Ako im se ne daj Bože povredi, eto njih u borbi za opstanak.

Селектор нам је човек који не поштује земљу за коју ради. Надам се да ће бар да разјасни ово, демантује или да се извини.

http://www.mozzartsport.com/vesti/advokat-stadion-partizana-izgleda-kao-da-je-star-100-godina-teren-je-jadan-tamo-kao-da-je-vreme-stalo/84456

Енеми, поштује он земљу за коју ради, него не поштује клуб који је основан у главном граду суседне земље и игра на стадиону војске, па се према њему тако и понаша, арчи га јер је туђе. мехехехехе