Prijava

ovaj dres je bio najjaci.ja bi ga kupio da ima negde.koliko znam,nema.bio bi sr jugosloven.

realno ovaj adidasov jebe keve. jebo ih umbro, ne kapiram uopste otkud jebeni umbro. ni englezi ne nose umbro, nose ljudi nike boli ih kurac

Треба вратити плави дрес са мало више црвене него што је било. Црвена је исфурана. Пољска, Црна Гора, Русија, Белгија, Португал, Шпанија, Швајцарска, Данска, Турска, Албанија, Македонија, Манчестер, Арсенал...

ae ne mlati, gde sme sveta srpska crvena boja da se promeni. da nece mozda crnu ko smrt antihriste jedan. milos obilic i milos crnjanski tu su boju nosili kad su ratovali sa turcima

Haha janpi pa ti ne gotivis dres zbog crvene boje? Koji si lik...

Ovaj janpi je teska dileja

a jos u kombinaciji sa belim stucnama...kuku povlaka lele.

kazem da je ova crvena ocajna ali uopste nemam nista protiv nje. pa nije zvezda izmislila crvenu boju (ako na to insinuiras)

isto i kombinacija sve belo i sve crveno (ista boja dresa sorca i carapa) mi se ne svidja. kapiram da su ukusi razliciti ali...

kao sto si sam rekao crvenu fura 90 posto fudbalske populacije a bela mi je ko u carsav da su se zavili. dodaj ovaj ocajan krst i ove brojeve koji su em ruzni em ova boja "zlatna" i imas totalni fail.

pseto idi juri ove sto drkaju kurac mene zaobidji. vidim ja gluposti koje ti pises pa izaberem da ignorisem

Ja sam kapirao da je zbog zvezde(jer si ubacio i crnu boju u postu) pa sam pomislio da si teska dileja. Ovako si malo manja dileja

pa da sam napisao zelenu ovo antihriste ne bi imalo smisla. a vise ste mi se na kurac popeli vi ograniceni navijaci koji sve vidite kroz tu navijacku prizmu pa mislite da svi tako razmisljaju.

A boleo bi me kurac i da je zbog zvezde mada sam izneverovao. Ja jurio manijaka a ti dete. Mali ima devet godina ali jak ko konj?

fora je sto ja nisam jurio dete a ti si stvarno jurio lika koji drka kurac ispred porodilista. i nisi bio u stanju da stignes lika sa pantalonama oko clanaka sa kitom u ruci. pa opet nisam komentarisao tvoj post jebe mi se za tebe, nisi interesantan ni za napusavanje.

Pantalone mu nisu bile oko clanaka da se razumemo, nisam cekao da izvadi kurac uopste ako ti trebaju detalji. I imao je prednost od 30 metara a i uletela mi je musica u oko. I bas tad mi je zvonio telefon. I da, to je bas bio onaj dan kada je naisla halajeva kometa.

I tako ja uhvatim malog, bacim ga na pod i pocnem da ga sutiram....