Prijava

Скроз коректно јеби га. Дечка гледају као Бога у Лацију а треба да греје клупу јебеном Данку Лазовићу. Мислим оно, није ни он неки вансеријски фудбалер, али од од маестра Данка је бољи сигурно.

остаде на претходној страни јбг. нема везе. па нормално да је коректно, није ни он у некој форми, истина очекују у риму доста од њега, и он оно бљесну са оним хет-триком и још пар голова уз то, ал' ако му стварно није место ту испред данка лазовића или ђуричића, онда ако је дигао руке. и сваки тако треба да дигне руке и каже "не играм због тога и тога". да макар знамо на чему смо и да се радујемо после победама против македоније, бугарске, молдавије, понеком откинутом боду од чешке, швајцарске и то је.
ваљда ће и суботић, љајић, па и видић једном да кажу шта је прави разлог што не играју. без обзира колико је говедо, љајић је вероватно најкреативнији играч уз тадића којег смо имали у последњих десет година, а и у наредних десет. и сад је фазон да зову бабовића, а да се љајић заобилази. бабовић. брате.
http://www.mozzartsport.com/vesti/iz-vozdovca-porucuju-zovite-stefana-babovica-u-reprezentaciju/89771

Stvarno. Pored zivog Bosancica, Babovica da zovu.. :))

Slazem se i ja za Djordjevica, ko im jebe mater. Ja sam prvi a dza bu Srbija najbolji smo, ali Danko Lazovic i pojedinci ne zasluzuju jednostavno poziv. Ne moze, zakonom treba zabraniti. Mihajlovic je imao Radovanovice, Stevanovice i ostale, Advokat se srozao na jos nizi nivo. Videcemo ako Radovan ostane, koga ce on. Sto je najgore, on mozda ubaci Poletanovica ili nekoga tako deckonju, za koga mi ne bi bilo zao. A moze i Grbica, Gavrica i tako nekog jos da zove, pa da nas jos vise usere...

Bravo jos jednom za Djordjevica, naduvaj ih kurcem, kao i Subotic. Igra Mitrovic pre njega, hahahah, do jaja..

znaci za 2 mesta u timu ne brinemo, ooo stojke golmane i raca petrovic.

Z A C E M E N T I R A N O

Grba je Crnogorac murš! On i Joveta najjaci napadacki tandem Evrope za 2 godine sig.

koji supak taj djordjevic usrani jebem im majku svima redom po sred picke, umesto da mu bude cast da nosi vodu na utakmici u tom dresu on glumi neku uvredjenu kuckicu, picka vam materina usrana 80% ih ne zasluzuje da omirisu dres.

I to cim je tesko onda odma nece, odma odustajanje.....jebeni manekencic se uvredio sto nije starter...bas bi voleo da vidim dal bi tako u laciu rekao kad bi grejao klupu...naravno da ne bi, tamo igra za pare, jebem li mu ribu onu njegovu kurvetinu novosadsku, OCU DA MU PORUCIM DA NIJE SA NJIM IZ LJUBAVI NEGO ZATO STO NE ZNA STA CE SA TOLIKO PARA, A KAD BACI TOTI OKO NA NJU BRZO CE SE RESITI OVOG TATINOG SINCICA

izlupao bi im samarcine redom svima ko dodje u reprezentaciju sa tim lipicanerskim nabedjenim stavom, pocevsi od kolarova i ivanovica, za koje tvrdim da donose vise stete nego koristi svojim ponasanjem.

Pa meščini da je taj Djordjević i igro al nije nešto pleso po terenu..
Sad je pravo vreme da se Škuleta zovne. AJMO PETRE JEBIVETRE!

Filip (Švonja) Djordjević

шта је овај ђорђевић умислио да је јебем ли му дете да му јебем??

Da je bolji igrač od Lazovića i iskusniji od Mitrovića. Doduše to nije umislio.
Mada je objektivno Mitar bolji.

Zato Subotić ne dolazi. Mislim zbog tih silnih proseravanja, i igrača i ,,struke'', jebe mu se da ga razvlače po medijima.

шта је овај ђорђевић умислио да је јебем ли му дете да му јебем??

Da je bolji od Lazovica. I jeste. Svi do jednog treba da kazu da nece da igraju ukoliko se ponovo pozove Lazovic. To je timski duh i tako treba da se radi. Da uzme Ivanovic i da kaze ''alo Dice, Radovane, Pero, Ziko, jel vidite da je bogalj, ne mozemo da pobedimo kad je on u napadu, izbacite ga ili igrajte sa omladincima, jerbo nam se jebe da trcimo za njega''. Radikalne promene trebaju. Trenutno je to Lazovic, ranije su bili Radovanovic, Stevanovic i ostali.

Uostalom, ni Mitar ni Djordjevic nisu igrali nesto specijalno za repku, ali svakako od njih ocekujem da ce NEKAD dati gol. U ovom trenutku, njih dvojica su nasi najbolji spicevi,ako gledamo po tome u kojoj ligi igraju i kako igraju. Redovno, redovno daju golove, zapazeni su. Lazovic ni u Partizanu nije opcija broj jedan, i ako je neko trebao da bude pozvan onda je to Skuletic. Ali cak ni on ne bi trebao da igra pre ove dvojice.

Ja se slazem sa Djordjevicem jos jednom, treba oterati govna iz reprezentacije, ali on nije jedno od...

http://www.mozzartsport.com/vesti/rat-za-fotelje-zarazio-i-reprezentaciju-srbije/89992

sto se tice danka, isto je i on uradio sto sada radi ovaj iz lacija, jednostavno ne zovite me da grejem klupu a gori od mene da igraju i nema tu nesto mnogo sta da se diskutuje.

sam lazovic igra jako lose trenutno ali trci vise od svih. nesto tipa pantela (od kojeg je lazovic 12x bolji igrac, izmislio fudbal, mag, genije, virtouz...)

i ove price "bolje da je skuletica zvao" nije bolje, bolje da igramo bez napadaca nego da nam igra skuletic. lik je prelos, kao i danko.

u glavnom fudbal nam je smesan jer su nam igraci smesni. zamislite ostatak lige kad ovakav danko i skuntelar pisaju po njoj. tuga.

sam lazovic igra jako lose trenutno ali trci vise od svih. nesto tipa pantela (od kojeg je lazovic 12x bolji igrac, izmislio fudbal, mag, genije, virtouz...)

Objektivno kao i uvek.

Ja hteo da prokomentarisem, ali ono. Mislim da janpi misli da mi napadamo Lazovica jer je grobos, a mi ga napadamo jer u ovim godinama ne da ne moze da igra za repku, nego mozda ni za Partizan. Ranije je bio solidan spic, i za njega je bilo mesta.

Sto se tice Pantele i Danka, s obzirom da generalno imaju slicne karijere, mada je Pantela igrao u mozda malo ozbiljnijim klubovima, dovoljno je obratiti paznju na postignute golove.

VRATITE ZIGICA!

izvini po cemu je to pantelic bolji igrac od lazovica??? dao vise golova za repku? jeste kurac

edit : ne mislim, pisem svoje misljenje. ako neko misli da ja volim sto se raspali danko vuce po partizanu ili repki onda se zajebao. a ovaj osvrt na pantelu je cisto jer je ista situacija bila, lazovic grejao klupu pantelicu a pantelic nije znao gde se nalazi. pravdali ste to zalaganjem, trcanjem i time sto ljubi zemlju kad ulazi na teren.