Prijava

Zvuči solidno i na tome i ostaje. Samo zvuči.

Koliko je dobrih lopti dato u 16 metara?

Nekada je bilo - imaš Žigića od 4 metra i samo je nabiješ u 16 i on će pokupi glavom. I super.

Sada mora po zemlji, dodavanje, opa idemo. Al jebiga, danas u JSL krštenu loptu po zemlji može da doda Saša Ilić i mogao je Milijaš. Ove nove generacije veze nemaju sa tehnikom, ve-ze. Prodaju se ko zna kojim putevima u dobar klub, operu se silne pare i tripujemo kvalitet.

Pa da, ali ove igrace sto sam naveo, ja mislim da nikada nisu zajedno igrali. Ali recimo kada bi igrali cele kvalifikacije, mislim da bi tu moglo nesto da se uradi, ako igramo sa dva spica, a ne sa jednim, i da Zoran Tosic izigrava drugog spica. Klasika 4-4-2, dva zadnja vezna, dva krila, dva napadaca, aupickumaterinu.

JEBAĆEMO DANCOA U KOPENHAGENU!

Treneri su nam nula (ne selektori, već treneri, mlađe kategorije, do domaćeg prvenstva), da ponovim nešto što sam ranije napisao.

Nemamo nijednog igrača koji je naučio sve. Imamo igrače koji su super-talentovani za ponešto, ali ništa više od toga.

U klubu je to ok, pa čak i vrhunskom, ako ostatak tima ne dozvoljava da se oseti ono što ne znaš, a do izražaja može doći ono što umeš. U reprezentaciji u kojoj pola igrača u svom nerepertoaru imaju stvari koje uopšte ne znaju (jer nisu nikada naučili), moraš biti trenerski mag da bi to sve uklopio i da se te velike mane ne osete. Takvi virtuozi nam još uvek nisu bili treneri reprezentacije, možda je jedino Antić uspeo da koristi ono što nam je u tom trenutku bilo dobro, ali je to lako bilo pročitati na prvom ozbiljnijem takmičenju.

Slažem se iz Petrovca na Mlavi

Ja ne vidim sta bi falilo veznom redu Gavric-Bosancic-Nikola Ninkovic-Grbic.

Ovo bi bila dojaja postava kad je već cirkus da bude hardkor cirkus :)

Тренер са огромним дванаестогодишњим искуством стицаним у Сартиду и Љвову. Последњи ангажман пре 11 година. Дивно.
http://mondo.rs/a746980/Sport/Fudbal/Tandem-Golac-Stankovic-preuzima-orlove.html;sid=9EPBvGZvAdPk0

Komedija se nastavlja.

Golac-Stanković-Ješić-Karasi. Kvartet. To je rešenje.

Šteta. Kvartet bi bio zanimljiv.

Ja sam navijao za kosanovica. Deluje kao da moze da odere dve flase vinjaka. U stvari ne kao da moze nego kao da dere.

Kosan bi doveo iru reprezentacije na viši nivo komedije.

Al posle pobede protiv san marina bi se kupali goli u terazijskoj cesmi i polivali se badel pelinkovcem

Posle pobede od 2-1 nad San Marinom.

pseto88
Ja sam navijao za kosanovica. Deluje kao da moze da odere dve flase vinjaka. U stvari ne kao da moze nego kao da dere.

u teoriji popije 2 flase vinjaka u praksi 20 duplih.
nema kafane oko vosinog stadiona gde ga ne znaju.u nekom proslom vremenu,sada se tu propederisali lokali,pa mu se ne svidja.

Golac-Stanković-Ješić-Karasi. Kvartet. To je rešenje.

Голац, Косановић, Јешић, Караси и председник селекторске комисије, бард Жива - мајстор тактике. То би био највиши ниво комедије од репрезентације јер би Жива ископао негде неког играча типа Бобана Дмитровића и Горана Тробока.

taj dmitrovic je dobro igrao za repku.nikada gori tim nego tada nismo imali.

a sto mrzite troboka? covjek igrao u prvih 11 u partizanu ilic-ivic-duljaj-trobok vezni red. onda dosao vukic.