Prijava

Hehe, Peki, dobar klip :)

Navijaću ja za naše pomalo, nije da neću, al volem Švabe. Još da igra Tomas Hiclšperger, uuuuuu...i on ima do jaja ime.

Na ovoj temi treba da pišu oni koji navijaju za Srbiju, a ne za neke Švabe I Novozelandjane. :D

Navijam naravno za Srbiju, onda za Severnu Koreju i Honduras....

Sto se tice seljaka u ekipi, uz Panteliju tu su i: Lazovic i Milijas, dok polu-srpski prica Subotic (njemu se oprasta)

A ti si ladno navijao za Srbiju, samo zato sto zivis tamo?
Nisam, navijao sam za NZ zato sto smo NAJJACI :)))

:D

Послали смо и ми шпијуне, мислиш да је Антић мутав? :)

Da, ali ih još nisu uhvatili. Znači kao da nismo. :)

Ako puknemo od Ganaca....mozemo da odemo kuci. :D

Па то су прави шпијуни, а не ови што дају изјаве. :)

Imamo sreće što nismo sa Englezima u grupi, oni bi Bonda poslali.

Пред Немачку, што није било тако давно, људи су се напржили, а видели смо шта се десило. По некој мојој прогнози, бламирања у Африци неће бити. Нек пробају да прођу групу, то би био доста добар успех, а и уколико не прођу није страшно. Чамуге имају индивидуално јаку селекцију, Немци увек били Немци, а ни Аборџине не треба подцењивати. Мислим да је блам за један европски тим да изгуби у такмичарском мечу од Аустралије, ту очекујем победу, док предност за пласман даље дајем чамугама и Швабама. Но, може, а и не мора бити.

Burzume, ti Aboridžini sve sami Hrvati, verov'o il' ne.

Ма има их и србоидних, гледао сам нешто састав. Је л' Видука и Кејхил још трче за лоптом или сам ја остао у две 'иљадитој?

Viduka je ispušio za ovo svetsko(mislim da trenutno nema ni klub), a Kejhil još taljiga.

Ма има их и србоидних, гледао сам нешто састав.

Mile Sterjovski! Srbenda!

Шта брате да прођу групу... Полуфинале! Ништа испод тога не признајем као успјех! Сад или никад! Идееееемооооооооооооооо!!!1 :-)))

Jebote vi ste u raspravi oko najvećeg džibera ladno izostavili Stojkovića i Lazovića.

Ako izgubimo od crncuga vise ne treba ni da igramo, jer cemo onda morati da se otvorimo protiv Nemaca, a svi znamo kako ce to da se okonca (3+ za momke u belim dresovima).
Drugari, cudna smo mi ekipa, jedan dan mozemo da pobedimo Brazil, a onda mozemo da puknemo od onih mojih nesrecnih Sanmarineza...

То се и ја плашим... Ако победимо Гањане, или бар одиграмо нерешено, биће добро зато што ће онда вероватно победа против Кенгура да нас води даље.

Али ако изгубимо, сви ће да крену да кењају о овоме и ономе.

Ма имам добар осећај, бијемо чамуге на старту.