Prijava

ТОЛЕ ЛОПОВЕЕЕЕ

Ljudi mase prazan go...ma daj

Kokeza valjda jbg

jebi ga sada.parti puper sam

elem,kostic pao ko da ga je mlatno fosnom po ledjima.
dobro da nije umro

Znam pseto, al ovo ovako nostalgično, Tole je za mene uvek predsednik, ko za mog dedu Podgorica što je uvek Titograd. Ovaj dečko okino prečku sa metar na prazan gol

prekinuta tekma albanija-makedonija.
sto je najgore,mogu sipci i makedonci doci iz prelaza.jos i mi.svi smo siptarlukom povezani.

ULAZI ALEKSANDAR VELIKI

I nasi su trebali da prekinu jbg

Sto, vasi su taman izjednacili protiv Finske.

Malo je bod brt xd

Kakav festival limitiranih igrača. Tri krštena fudbalera ukupno.

Dzivdzan.jpeg

Fudbal se igra 90 minuta

Hahahaha pa jel ovo dusko tosic igrao jebem ti musline majku po sred picke?

Nastasić, Tadić, Kostić i osam statista iz hit serije "Montevideo" izvukli nerešeno protiv učesnika EP!

oni su kurac od ovce.
i mi smo.
rajkovic ko da je na kreku igrao.2 puta dribla.to golman zdrav u glavu uradi dva puta u sezoni.i to kada vadi gresku igraca.ovaj se zajebava

Jbt kad je kapiten kapitenski promasio ovo?? Jebe sebe da jebe mogao je da ga pitao kako, kuda, s cime, o kome, o cemu, hej

Da bre, Duško. Izneverovao sam. Izmene su bile pun pogodak, Pavlović, Tošić, Katai, stoprocentan učinak pogađanja protivničkih fudbalera loptom prilikom dodavanja/šuta/centaršuta. I jednom prečka kad ju je bilo baš zajebano overiti.

Ја задовољан. Биће то добро, надам се да ће неко од Аустрије или Велса мало да искочи, а други да падне, па да се крљамо за то друго место. Момци фино одиграли, наспрам својих могућности, још увек не знају да побеђују. Видећемо против слабијих екипа како ће бити.

filip mladenović i antonio rukavina, kakav tandem bekova

i onda filipa mladenovića zameni duško tošić