Prijava

Brateee... jesi gledao legend of the galactic heroes? To je od tih sci-fi govana valjda najbolji? Ja gledao par epizoda prvih, smorio se i onda krenuo da čitam neki sinopsis da vidim zašto ga hvale i prokleto se razočarao što nijesam nastavio da gledam jebi ga.

Inače pazi ovaj ultra kul gif koji napravih upravo

http://i.imgur.com/cjtfMOj.gif

Source: Melancholy of Haruhi Suzumiya

A makse brate a makse brate galaktik je prebolesan znaci prebolesan ono je bruka nije najbolji bar za mene ali znaci qq prejebena je prica sig to sig

gif je mudanta ae napisi defku onu

Texhnolyze-bas me prelijepo iznenadio znaci isto masu dobar anime

Legend of the Galactic Heroes je po meni najbolje nešto što je ikada uradjeno. Nije najbolje vizuelno, već fabula, klasična muzika lijepo izabrana, i likovi. Likovi su mnogo kompleksni, ali svi dobiju dovoljno prostora da ih upoznamo. Divna anima, divna.

Mind Game-brate znaci sto da recem prejak je muvi

Kad smo kod tih malo širih priča, dobar je mirai nikki.
Artwork bio nekako plastičan (iako su neki likovi izgledali kul) ali je sasvim dobar anime. 7.5/10 po meni ali kapiram da bi me rabidni fanbejz pokidao kad bi pročitao da ne mislim da je 10/10.

Jebi ga, Yuno jes bila interesantan lik ali anime kao anime nije toliko fenomenalan mada jeste odličan.

Pazl jel možeš da mi nađeš neki kirin gif da ga turim kao avatar? :D

Saću izguglam nešto. :)

Moraš kad skineš sliku da na kraju umjesto .gif staviš jpg (!!! kad staviš ono SAVE AS tad to radiš)

Ako ti ne piše ništa od ekstenzija onda stavi samo na kraju imena .jpg

Само да вам јавим да ће вам бит' поскидане те сличице са аватара, па да се не мучите да тражите итд.

Одобравано је већ једном да се могу стављат' гифови и онда је то био карамбол итд, тако да ето.

E jbg, a u čemu je konkretno problem Smare?

Pušti ga časti ti i stavi to.

А кад кажем да иритира, не мислим само мене лично, него доста њих.

Brate Mirai kurca ne valja ne bez majke mada one yandare likove ne volim nidje majku im jebem

Pušti ga časti ti i stavi to.

Stavi ipak l-a. Jedva se izvaljuje da je gif u pitanju e sad ako smeta onda ekstra.

А кад кажем да иритира, не мислим само мене лично, него доста њих.

Brate, neka dođu i kažu mi to u lice ako im smeta.
Ne bi bili ni prvi ni posljednji koji su se zeznuli.
Opasan sam ja kad se ošišam i ne nosim lokica frizuru

тај аним и наруто хентаи манге та јапанска срања много одају дах болести и некаквих перверзија с оним девојчицама у школским униформама и очима огромним још знајући да су њихови порнићи 99 посто скулгрл много ми је све то чудно и сумњиво.