Prijava

Ajte ljudi ne spamajte odjenak kad ve molim

Jeli moga Rob Luccyi jace protiv Luffy-ja?

да не буде да скроз кењам гледо сам ону кору и ок је. ал генерално баш ми је некако дечије, а у исто време девијантно. има толико добрих америчких и западњачких цртаћа за одрасле.

Zdravo Davide,

ja sam Stefan imam 44 godine i živim u Popovim Dračama. Malo mjesto na pola puta između Mojkovca i Šavnika.
Inžinjer sam elektrotehnike i jako volim da se družim sa mladim ljudima. Volio bih da me posjetiš u mom domu a ukoliko imaš dječicu, rado bih došao svojim kombijem po vas.

Lijep pozdrav

Jeli moga Rob Luccyi jace protiv Luffy-ja?

Jel to iz onog animea Van Šit?

FUNFACT: wanpiisu na japanskom znači haljina

ето овај пазлфокс слика и прилика овога о чему причам.

Jeste iro kad se gario luffy vs robi jel moga onamo Rob malo jace da stegne da mu oci izvadi

Davide, iskreno mi je san da imam kolekciju ovakvih igračkica

http://media.archonia.com/images/samples/76/10/157610_s0.jpg

Većina su oko 20ak cm visine i mnogo su slatke.

Inače ako nekoga zanima, ovo je Kuroyukihime iz Accel Worlda

Funfact: Kuroyukihime u bukvalnom prevodu dođe princeza crnog snijega

Banjo, da nećeš dote noćas možda?

може дота. стоп аниму.

univerzalni kvantifikator se može primjeniti pri logičkom zapisivanju izjave da svi dotaši vole anime bar pomalo, bez straha da će se napraviti greška

stobom dote mrs nubino

baka yarou!
Anata wa manko desu, usagi-chan.

Upravo sam te nazvao zekonjom... Zamisli kako sam se nepristojno našalio sa tobom siso

baka yarou

Zar se ne kaže baga, a ne baka?

Sreta sam neđe i "baga" kad se zapisuje ali kolko znam koristi se pri izgovoru baka

Space Dandy-''Space Dandy (スペース☆ダンディ Supēsu Dandi?) is a Japanese anime series directed by Shinichiro Watanabe and produced by Bones. The series follows Dandy, an alien hunter who is "a dandy guy in space", in search for aliens with his robot assistant QT and a space cat named Meow.'' ovo je novo ali cvrsto vjerujem da ce bit hit znaci masu smijesno ali masu

Šta je ovo, manga, anime ili jednostavno genijalno?

http://www.youtube.com/watch?v=Abhyxx8onjA

Moguće da je live action verzija nekog anime mesjo.
Nemam pojma izgreno ali meni je vrx

Mouryou no Hako-''The story follows a series of bizzare murders of schoolgirls who have been dismembered and stuffed into boxes. The private investigator hired by a missing daughters mother joins forces with an antique book seller and others to unravel the murder spree.'' Mystery, Seinen, Supernatural, Thriller

moze li jace kategorija sig