Prijava

Брже се прочитају.

hahaha.... joj koji kreten :)
zar mu nije bar bilo lakse da stavi sire police jebo mu sve... pa makar samo nalupao knjige, mozda bi neko neku i listao uz kafu

ej... uzmi ovaj clanak ako mozes nekako linkuj na b92 ili tako neki forum. ovo je bas fina pricica, iskreno :)

a daj... ja nisam ni pogledao link :)
mislio ti si slikao :)

Ово је ужасно. Мада, не изненађује ме толико.

Сељачка посла! Забрињавајуће. Крајње.

Možda je čoveku samo nestalo sredtava za ogrev, pa je našao kompromisno rešenje. Sad ima i knjige, a i prezimio je hladnu zimu.

Nemo ste na kraj srca.

Вероватно је имао лоша искуства са лектиром па се свети над књигама.

Сазнао сам који је кафић у питању. Сад ми само требају демонстрације у граду.

Napisi slobodno koji je kafic, da znam da se ne zajebem da odem. Da sam video raspolucenog Bukovskog, ili Isidoru Bjelicu, pa mi bi se to cinilo i logicnim da se smece reciklira. A ovo je za svaku osudu. Pri tom napominjem da ne volim Dzojsa :)

Da sam video raspolucenog Bukovskog, ili Isidoru Bjelicu, pa mi bi se to cinilo i logicnim da se smece reciklira.

Ovim si pokazao da nisi ništa bolji od dotičnog.

ahahha.Kakav idiot. Neverovatno. 'Ajde kapiram to knjige na polici kao ukras toga ima i ono prihvatljivo mi je. Ali da skrati knjige. Preterano je.

Ovim si pokazao da nisi ništa bolji od dotičnog.

Molim tumacenje ovoga. Ja sam rekao da bi mi se i "cinilo i logicnim", ne da bih to i uradio. A iako u tom slucaju ne bi bila naneta nikakva steta, principijelno sam protiv ovoga, jer bi se onda pokrenulo pitanje kriterijuma - gde je donja granica kvaliteta knjige koja se moze unistiti. Jednom prekrsen princip se tesko moze vratiti u stare okvire.

rekao si da bi ti se činilo i logičnim da se smeće reciklira. stavljam akcenat na SMEĆE, dakle, tebi su knjige bukovskog i bjelice smeće, onom kafedžiji su sve knjige smeće.
znači, da su knjige pisaca koje ti ne voliš raspolućene ti bi mu aplaudirao, jel?

Bilo bi logično da si video raspolućenog Bukovskog? Kako bi to bilo logično, 'ajde mi objasni, molim te.

Буковски смеће? Буковски је уметник. То што га сад многа жгадија чита и цитира не значи да је смеће.

Баш ћу свашта да прочитам на овој Вуки...

За Бјелицу не знам, нисам читао.

@tasmanijski djavo - procitaj ponovo moj prethodni post koji govori o principu.

@Mr. Moon, @ Dzimi - procitao sam par najpoznatijih knjiga Bukovskog, i osim neke potpuno isprazne tres filozofije:

pijem viski - jebem svaku koja me 'oce - ja sam osobenjak i toliko sam autentican da je to jebeno neverovatno,

uz svu dobru volju i pazljivo citanje, ne nadjoh ama bas nikakvu umetnicku vrednost!

Pa, dobro... Ako nisi video dalje od toga, onda si u pravu.

Za Bjelicu ne mogu da sudim jer nisam imao priliku da čitam dela dotične (ne verujem ni da ću je ikad čitati) a samo stavljanje BukoOvkog u rečenicu sa Bjelicom (u bilo kakvom kontekstu) je nepotrebno...

A ovaj baja iz kafića je dokazao koliko plitak i glup čovek može da bude...

Vidim da diskusija ide u pravcu koga bi "sekli" pa evo ja predlažem dela cenjenog Dobrice Ćosića...Nije šteta

Na kraju krajeva to su samo knjige od 200 dinara, a ne priča za koju su neki žrtvovali svoje godine kako bi nama ispunili naše često monotone živote. Mile Kekin je očito bio u pravu... Više ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava...

Obratite pažnju!
imajte u vidu da je neko utrošio vreme pišući nešto, a kome se ne sviđa ne mora da čita, jasna stvar.

Vidim da diskusija ide u pravcu koga bi "sekli" pa evo ja predlažem dela cenjenog Dobrice Ćosića...Nije šteta

strašno!