Prijava

Мени је та прича превише излизана. Типа Масони, Илуминати најјаче организације свијета које све контролишу и ТАЈНИ СУ, а зна се све о њима, ко их води, ко су чланови. Пропаганда обична, говно. Удари на мозак, најјаче оружје.

Брате...може то бити у мозгу и сви ти курци, али ако ти имаш здрав живот, не мислиш о томе те мале зајебанције ће истиснути важније ствари.
Одгледао сам ја све те цртиће и фала богу нормалан сам

Pa ne utiče sve isto na svaku osobu...različitih ljudi ima...
ne branim ja ovu teoriju da je istinita u vezi diznija, počelo je da smara malo više sve sa tim teorijama zavere od 11.09.2001....al opet, ako je istina recimo to sve, neće onda svako ko je gledao diznija da postane okultista, ubica, trovač pasa i tako dalje...

Dizni zbog tebe sam prvi poljubac imao sa svojim kerom, prevarantska barabo!

То Крис :))))
ДИЗНИИИ РАДИ ТЕБЕ РОБЕРТ НИЈЕ ВИШЕ ТРЕНЕР ЈЕР СУ ЊЕГОВА ДЈЕЦА И ЛУКИЋЕВА ДЈЕЦА ГЛЕДАЛА ТЕ ЦРТАНЕ И ЈАСНО НА ОБЛАЦИМА ПИШЕ РОБЕРТЕ НЕЋЕШ ТРЕНЕРИСАТИ!

Devetaru su isprali mozak, pa ne priznaje.
Some research has found that subliminal messages do not produce strong or lasting changes in behavior.2 However, a recent review of functional magnetic resonance imaging (fMRI) studies shows that subliminal stimuli activate specific regions of the brain despite participants being unaware.3 Visual stimuli may be quickly flashed before an individual can process them, or flashed and then masked, thereby interrupting the processing. Audio stimuli may be played below audible volumes, masked by other stimuli, or recorded backwards in a process called backmasking.
http://en.wikipedia.org/wiki/Subliminal_stimuli

Брате, прије овог клипа јеси ли примјетио шта ? осјетио промјену у понашању након гледања, било шта ??

Брате, прије овог клипа јеси ли примјетио шта ? осјетио промјену у понашању након гледања, било шта ??

Pazi vako: meni je pre nekoliko godina neko kroz prozor u mom selu ubacio neke mađije, koje nisu ličile ni na šta dobro, neka upletena kosa, crna i seda, uvezna nekim koncima, i neke trave i neke nečistoće, vudu original. Ja nisam baš siguran da li takva vrsta magije funkcioniše ili ne, ali znam da je neko verovao da funkcioniše i da mi je to ubacio želeći mi zlo. Da sam zatekao dotičnu osobu kako to radi, ne bih zauzeo prosvećen stav, tipa: ah, nesrećna babo, pa to su bapske izmišljotine! već bi radila lopata preko leđa, da li bi izvukla glavu, ne znam. Možda je slično i sa tim subliminalnim porukama. Da li rade, ne znam. Da li ih prave i upućuju nama - da.

cokuliću ne trolaj :D
Pa nećeš ti da postaneš ubica ako tvoja podsvest registruje reč ''sex'' u prašini....
možda na tebe, ili na sve nas to neće imati efekta, ali ako neki četvorogodišnjak to gleda otkud znaš da mu neće pasti na pamet da izvadi kurčinu i počne da jebe neku mačku na ulici u dupe? Sve je to dizni lepo smislio!

Кад смо код села. Одем у стару кућу да преспавам. На зиду слика прађеда ког су турци убили, био соколаш неки. И угасим свјетло неко хода, упалим свјетло нема никог. Угасим свјетло хода неко. И тако 2 вечери за редом, усерем се ко коњ, и за доручком споменем шта сам чуо сав престрављен, кад баба мртва ладна имамо малу веверицу на тавану па она хода :Д
За све има логично објашњење :Д

За све има логично објашњење

Pa što si se onda usro ko konj?

Зато што сам се ко мали плашио те слике јер је свако причао другачији разлог ђедове смрти. Од штројења, набијања на колац, дављења у Дрини итд...
А у дворишту те куће сахрањене су дедине покојне сестре које су умрле као мале од туберколозе, тј. бачене су само у неку шикару, и рођена мајка ми је причала да је чула некад по ноћи њих како плачу :Д
Све је до мозга.

ako neki četvorogodišnjak to gleda otkud znaš da mu neće pasti na pamet da izvadi kurčinu i počne da jebe neku mačku na ulici u dupe

Mislim da takva stvar može pasti na pamet četvorogodišnjaku i bez gledanja Diznija. Joooj, moja prva sećanja su sećanja na zamišljanja prljavština i perverzija. Nisam znao šta mi se dešava, mislio sam da sam nenormalan, a tek kasnije, kad sam došao do časopisa, shvatio sam: jupiiii, ja sam perverzan! Ali, opet, gledao sam Diznija kao mali...

Све је до мозга

Pa, recimo da sigurno ne postoje vampiri i vukodlaci. Ali mozak je šiiiirok pojam.

Не постоје зомбији и вукодлаци али духови сигурно постоје, вјеровао или не у њих. :))
Кад су ми рекли да је вјеверица зашто се нисам плашио ? јер је мозак добио рационално објашњење и боли га курац за остало :Д

Ne, stvarno, htedoh da kažem da subliminalne poruke proturane kroz medije postoje kao fenomen, a koliko imaju uticaja, to ne znam. Možda ovi što ih proturaju misle da funkcionišu, a one u stvari ne rade... A možda i rade, ne znam. Ali suviše ima primera da bi negirao njihovo postojanje.

Брате, напад на мозга дјелује горе него било која атомска. Када ти убједиш човјека у нешто што није истина онда га можеш јебати и рећи му да ће га то излијечити од рака :Д