Prijava

Dizni je pun sexualnog sadržaja, a japanske anime gde se svaki drugi ženski lik šeta polugo i ima velike sise su sasvim OK.

Ове клипове ко да је правила моја бивша наставница српског. Причала нам је исте, али исте ствари. Мики маус сатаниста, мало се нисам угушио од смеха кад сам чуо први пут.

Sve i da to jesu sublimirane poruke, narod ih je shvatio najbezlaznije moguće, a to je - zabavan dječiji crtani koji mogu da gledaju i stariji.

Pekki jel znaju tvoji roditelji šta radiš dok si na netu ?

Све и да јесу сублиминарне(мислим да се тако каже) поруке, који курац вреди кад нико није сконтао и нико није ни помислио на то.

DIZNI JEBE ali bukvalno lolo

Ја јемен!
Е да, тупак је у неколицини својих пјесама кад се успори и пусти у назад написао АЈМ АЛАЈВ!

преваријо си ме Дизни, ВРЋИ МОЈЕ ДЕТИЊСТВО НАЗАД!!1
шалим се, фала ти тебра за све, зато сад уживам у сексу место да блејим на нету по цео дан.

You only see what your eyes want to see.

how can life be what you want it to be????
you're frozen, when your heart's not oooopen!

Самтинг он инглиш дат ај донт андестдент бат ај врајт дис бикоз пипл вил тинк ајм клевер.

Деветар Цокулић

End aaaaj vil olvejs lav juuuu.

Што би рекла лана дел реј
ај вил лав ју ту тил енд оф тааааааајм
http://www.youtube.com/watch?v=LWa-clWMZ7Q

Сатано стоко! Које су ово провале мајко мила :фејсмонитор:

Како ће утицати нешто на тебе што не видиш ?
Јебем ти мозак болесни.

Dizni je pun sexualnog sadržaja, a japanske anime gde se svaki drugi ženski lik šeta polugo i ima velike sise su sasvim OK.

Sreća pa japanci nisu najperverznija nacija inače...šta misliš zašto je tamo toliko popularan mma, k1?? Jednostavno obožavaju da gledaju kako se krv proliva...o japanjcima stvarno ne treba trošiti reči...jesi odgledo neki njihov horor?
Nevezano za ovo s' diznijem, al što se tiče japanjaca mislim da ti njihovi bolesni crtaći poprilično imaju efekta.

A iznervirao sam se jedno 20 puta dok sam čitao temu...jbt. subliminirane poruke su one poruke koje nisu dovoljno jake da možemo da ih opazimo nekim čulom, tj. nismo svesni da smo ih opazili, ali zato su dovoljno snažne da ih podsvest registruje.
Znači nema veze što to ''sex'' traje samo milisekundu, ti nisi ni svestan da si to registrovao...

a što se tiče teme...Dizni zbog tebe sam silovo sestru! Izopačena barabo!

Како ће утицати нешто на тебе што не видиш ?

Tvoj mozak percipira više nego što si svestan, šta misliš na šta bi ličilo kad bi bio svestan svega što ti okrzne čula? Sve to ide negde unutra, a subliminalne poruke su jaki simboli koji se zadržavaju i čine svoje u podsvesti. Pročitaj gornji članak, kako su Jevreji ispitivali to.

Брате...може то бити у мозгу и сви ти курци, али ако ти имаш здрав живот, не мислиш о томе те мале зајебанције ће истиснути важније ствари.
Одгледао сам ја све те цртиће и фала богу нормалан сам :Д