Prijava

:povraca:............................................................................................ :jos uvek povraca:

Који некропост. :))

Što se tiče postera definitivno фатал ерор i moj imenjak, a od definicija Џими, Гроф Влатко Паскачић, Роберто Инцестицид...

Напокон и мене неко да похвали. :)

Што се мене тиче, Џими, Бурзум, Гвозденовић, Еуглена, Тулум и Блек од дефиниција. Постери Фатал Ерор и Јуродиви,

Nisam niciji "omiljeni autor"? To je cudno...

Pa i nije.
Burzum, Euglena, Tulum, Šerif Gile, Gručo Marks i Wojtek. Nema dalje.

Ni mene niko nije stavio u omiljene pa se ne bunim. :)

Tacno. Medjutim, ja sam placipicka. Sve to mi tesko pada.

Recimo onda da...ljudi ne znaju šta valja :)

'Fala ti ko bratu rodjenom!

овај изнад мене, мурби, дуле34, вокаси и бурзум

Фацо, извини, заборавио сам међ омиљене постерџије да те ставим.

Дакле, фатал, фаца и јуродиви.

FacaFacaa nekome omiljeni autor? Svašta.

Slavko, kasno je. Suze su imale efekta :)
Ili si i dalje ljut zbog ove moje (istina, levatske) definicije? :)

Ta definicija me nimalo ne dotiče.
:P

Бурзум, Гручо, Војтек, Амантино, Вехбија Ћоралић, Гвозден, Тулумбаћ, Кафка, Стормборн, Еуглена, Инсолент, Блек Хол, Сељак Весељак, Мертав (додуше, зато што сам му и блог читао), Сурови, Змиа, Отаку, па још једном ових првих пет, и још пар ауторки и аутора који често заблистају (Пеки д бој, Славк0, Џими, Костја, Гамби, Севаст, јНипсилон). Неког сам вероватно заборавио, али ајде.

Мертав (додуше, зато што сам му и блог читао)

On piše blog i na Vukajliji. Pričala mu ja da se ovde pišu definicije i kako bi to trebalo da izgleda, ali on je uporan :-)

Da i ja dodam svoje favorite.
Duke Nukem (ne znam da li ga se iko uopšte i seća...dobro, modovi da), Gručo Marks, Gospodža, Predražinjo (veliki gospodin koga sam imao čast i da upoznam), Tulum, Burzum i Amantino.