Prijava

Ja bi da iskritikujem surovog. mislim nemam nesto protiv njega, al da bačim jednu kritiku. a u principu pisem ovo iz razloga kud svi turci tu i mali mujo :)

udri po surovom!

Ја суровом замерам што му није јасно зашто да не узме то што му се даје. иако је гарант у питању неко срање које му ни не треба. какав жељко...

А ако то не ураде упутићемо им критику. :р

Уопште узев, не старају се о члановима довољно. Запоставили су све наше потребе, као да су оперисани од саосећања и људскости...

То сам приметила, моћ му је ударила у главу... Фин свет више не може да дође на сајт а да не буде изложен његовој деспотској самовољи. Шта рећи кад је бановао дрвосечу... И Исуса би бановао кад би којим случајем васкрснуо овде и направио постер

Шта је он умислио... Мени он више личи на Буду.

Не смем ни да помислим шта су му учинили... Сад ми га је жао. Мали прсте, ако желиш да причамо о томе, увек ћу те саслушати

On sigurno nikad nije video zensko u zivotu.

:( мукица. нека га, нек банује људе онда... то му је све што има :'(

е то за чаше већ нема оправдања. Мали прсте, реци нам, шта ти имаш против столарије у животу?

prica se da mu je stolarija jednom stala na put,ali je uvidela gresku i brzo se pomerila,cini mi se da je ragastov od vrata bio u pianju, ali nedovoljno brzo i okrznula ga po malom prstu na levoj nogici. Suvise koincidencija....

ja da sam napravio ovu temu sada bih bio ljut na vas jer se sprdate sa njom.

Не знам баш да ли столарија има тенденцију да стане човеку на пут без ваљаног разлога. Моја столарија је прилично послушна, јер је третирам с поштовањем. Има ту нешто што ми не знамо...

сурови, упућујем ти критику што хушкаш ауторе да се љуте једни на друге

to je istina, prihvatiću ovu kritiku i od sada ću huškati autore da se ljute treći na sedme. dosadio je taj linearni algoritam.

Ето, решили смо проблем. Ова тема се показује конструктивном и баш ми је драго што све тече овако глатко

Ja zameram nekom modu (rado bih ga imenovao kad bih znao koji je) sto mi je izbrisao poster, i nece da kaze koji je razlog brisanja. A postavio sam pitanje u ovoj temi.

Ali predpostavljam da odgovor nisam dobio jer ni on ni sam ne zna zasto je to uradio.

A prstu sam prvo mislio da uputim kritiku, ali onda me je podmitio sa 10% smanjenja trajanja sledeceg bana. Tako da od mene ide pozitivna kritika prstu :)

Banujte malog prsta.

Ko se slaze?

Vi gore, sto ste pisali o meni, aludirali na moje neke postupke ili nepostupke (stvari koje se nisu desile).

To ti i pričam. Pričao si o stvarima koje se nisu desile kao da su se desile. I to potuljarski, trećim licima, kao pravi Internet Kazanova. Žao mi je samo što ja to saznajem pre mesec dana, a ne kad se desilo, pa da ti ja uputim "konstruktivnu kritiku" kao što znam. Uradila bih to i da nije meni draga osoba u pitanju, nego bilo ko, jer su mi internet jebači uvek prvi na crnoj listi. A ti si se dodatno obrukao jer znaš šta si uradio, i znaš da drugi to znaju, ali ne smeš da budeš kol'ki-tol'ki baja pa da kažeš: "Istina, priznajem, jeo sam govna", nego te i dalje neko nepravedno optužuje, i dalje si žrtva, i dalje te neko ni krivog ni dužnog pljuje. Jad i beda.
Isto tako ti sad potuljarski pričaš O nekim, boga ti, trećim licima, a ne smeš da kažeš: "Mali prst je uradio to i to" ili "Surovi me zakinuo" ili "Korleone se iživljava" ili, ne znam "Džimi je prdnuo", šta god da je to što muči tvoju dušu.

Критикујем модараторе јер сарађују са дротовима и бришу дефиницију сленга у којој се они спомињу,а многе друге глупости нису примећивали док аутори нису почели да пријављују.
No hard feelings...