Prijava

Ja bih da iskritikujem Blek Houla, jer zbog njega imam upalu mišića.

Uvek si me razumela najbolje :)

Insolent je u pravu. Moram da priznam da jos uvek nisam naisla na neki njen post koji nije na mestu.
Zasto se ne upucuju kritike clanovima?
Ja evo u ovim minutima posmatram kako grupica autora koja "definise, fura i brani sleng" jase na temi pitanje autor odgovor moderator. I sve mi to tako psihodelicno izgleda.
Avaj

Ja ništa smešnije na ovom sajtu nisam pročitao od one bukovine i soka od javora...a onda ste usrali temu...

Cek, zar na temi "kritika moderatora" ne bi trebalo da moderatori kritikuju nekoga? Kao na primer film "povratak dzedaja", tu dzedaj vrsi radnju vracanja, ne povracaju ga drugi?

Да да, лепо си то приметио. Амеба је изгледа имала за циљ само неког да осуди или да привуче пажњу, а да није мислила о тривијалним стварима. Тако ти је то кад ти је гузица бржа од језика.

Da ne bi spemovao tamo, ovde se zahvaljujem Krajing na informaciji o onom pijanom autoru. Hvala.

Ovo je mesto naravno i za pozitivne kritike...

Hvala tebi Grofe sto si ispostovao i razumeo.

Да да, лепо си то приметио. Амеба је изгледа имала за циљ само неког да осуди или да привуче пажњу, а да није мислила о тривијалним стварима. Тако ти је то кад ти је гузица бржа од језика.

Zar ovo nije uvreda?

Гамби, јел ми се то чини, или си обрисао пост и написао исти само да освежиш? :))

Zar ovo nije uvreda?

Zar ovo nije lizanje dupeta moderatorima?

Ne Peki, neko ga je obrisao. Nije mi jasno zašto, al' ono...

Faco, zar ti nisi otišao?

E kad vidim "zar ti nisi otisao" argument, smuci mi se zivot. A ne znam sto su ljudi ubedjeni da ce tim nekog da zajebu.

Nije nego je tebi krivo što ti nisi bio toliko kul da se ti setiš. :)

Ili je to ipak bio malo ljepši način da se nekome kaze da je levat? :)